Hania Sikorka ostatni raz w Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska teraz będzie Blondynką!

2019-07-26 13:05 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

Marta Żmuda Trzebiatowska opuściła "Na dobre i na złe". W specjalnym wpisie na Instagramie serialowa Hania Sikorka wyjaśniła, że ostatni raz była w szpitalu w Leśnej Górze i ucieka właśnie na plan serialu "Blondynka". Czy to znaczy, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 aktorka odejdzie na zawsze? Na szczęście pożegnanie Żmudy Trzebiatowskiej z Leśną Górą jest tylko chwilowe. Poznajcie szczegóły, a także dalsze losy Hani Sikorki z "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Na planie "Na dobre i na złe" właśnie ruszyła krótka przerwa wakacyjna. To znaczy nic innego jak tylko to, że Marta Żmuda Trzebiatowska, pozostali aktorzy oraz członkowie ekipy produkcyjnej nie będą przez jakiś czas kręcić nowych odcinków, które widzowie zobaczą w TVP2 od środy, 4 września 2019.

- Część kochani, ja dziś ostatni dzień na planie przed przerwą wakacyjną. Ekipa będzie miała wakacje. Ja wakacji nie mam, bo uciekam na plan serialu "Blondynka" - wyznała ekranowa Hania Sikorka. O wypoczynku aktorka może więc na razie zapomnieć.

Od niedawna trwają bowiem zdjęcia do 8 sezonu "Blondynki", w którym Żmuda Trzebiatowska zagra główną rolę, będzie kolejną, już czwartą Sylwą Kubus. Na planie "Blondynki" u jej boku pojawi się także jej mąż, Kamil Kula (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Przeczytaj koniecznie: Rewolucja w Na dobre i na złe. Kolejny lekarz przystojniak w Leśnej Górze! Antoni Kos będzie rywalem Michała?

Co będzie z Hanią w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019?

Fakt, że Marta Żmuda Trzebiatowska zagra nową "Blondynkę" nie oznacza, że będzie jej mniej w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 lub że w ogóle Hania Sikorka odejdzie z Leśnej Góry. Wręcz przeciwnie! Wątek lekarki znacznie się rozwinie. Zwłaszcza jeśli chodzi o jej życie uczuciowe i relację z Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki). Ale o serce Hani będzie walczył też nowy lekarz z Leśnej Góry, którego zagra Marcin Przybylski (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze