Na dobre i na złe. Podła matka Hani zniknie! Lucyna zniszczy najważniejszy dzień życia córki. A to dopiero początek

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Podła matka Hani zniknie! Lucyna zniszczy najważniejszy dzień życia córki. A to dopiero początek

Na dobre i na złe. Podła matka Hani zniknie! Lucyna zniszczy najważniejszy dzień życia córki. A to dopiero początek

W 815 odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna (Anna Samusionek) Sikorka "wyparuje" z powierzchni Ziemi! Wyrodna matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) po prostu pewnego dnia zniknie i wszelki ślad po niej zaginie. Telefon Lucyny będzie wyłączony i nikt nie będzie miał zielonego pojęcia co się z nią stało. Hania wpadnie w panikę i rozpacz - matka może jest i wyrodna, ale to w końcu jednak matka. W poszukiwaniach pomoże Hani boski inspektor Korban (Mikołaj Roznerski), który ma własne powody, aby znaleźć zaginioną Sikorkę. Czy Lucynie w 815 odcinku coś się stanie, czy złodziejka po prostu ucieknie? Hania może przez nią nie trafić na własny ślub! A to dopiero początek kłopotów...

Lucyna znika z "Na dobre i na złe"! Czy to pożegnanie Sikorki z serialem?

W 815 odcinku "Na dobre i na złe"  śmiertelnie przerażona Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zgłosi inspektorowi Korbanowi zaginięcie swojej wyrodnej matki Lucyny.

Coraz bardziej zaniepokojona Hania w 815 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie bez ustanku dzwonić na numer swojej matki. Jednak zamiast rozmowy za każdym razem usłyszy to samo nagranie na skrzynkę: Nie mogę odebrać, zostaw wiadomość.

- Mamo, to znowu ja. Gdzie jesteś? Dlaczego nie odbierasz? Martwię... - spróbuje nagrać Hania wiadomość, ale wtedy usłyszy, że skrzynka telefonu Lucyny jest już pełna! A to, niestety może oznaczać tylko jedno: Lucyna nie odsłuchuje wiadomości. 

Zobacz też: Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO 

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę?
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

Hania ostatecznie w 815 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje się poprosić przystojnego inspektora o pomoc. Zaryzykuje tym wiele, bo raz, że sama jest niechcący zamieszana w kradzież Lucyny, a dwa - Korban coraz bardziej jej się podoba... A to oznacza, że inspektor jednym ruchem może wywrócić życie ślicznej Sikorki do góry nogami!

- Wiecie już, gdzie jest moja mama? Nadal nie odbiera... - zapyta Hania Korbana.

- Przykro mi... - odpowie zmartwiony policjant.

- Naprawdę się o nią boję - wyzna Sikorka.  

Czy zaginięcie Lucyny w 815 odcinku "Na dobre i na złe" odmieni życie jej córki? Czy Hania w ogóle pójdzie do ślubu z Michałem (Mateusz Janicki). A może zamiast tego trafi do więzienia?

Przeczytaj koniecznie: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Najnowsze