Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO

2021-08-04 20:21
Iza z M jak miłość ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO
Autor: Instagram Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" biega po ulicy w sukni ślubnej! O co chodzi? Adriana Kalska zaskakuje fanów coraz bardziej. Chodakowska z "M jak miłość" przeżywała ostatnio katusze, bo jej małżeństwo z Marcinem (Mikołaj Roznerski) prawie się rozpadło, a w życiu prywatnym aktorki wszystko wydaje się zmieniać się na lepsze. Widzowie mogą być bardzo zdziwieni widokiem aktorki, która biegnąc zrzuca z siebie suknię, a pod spodem ma letnią sukienkę i trampki na nogach. Całość ma jednak większy sens. Sprawdź szczegóły.

Adriana Kalska jako uciekająca panna młoda. Po co gwiazda "M jak miłość" biega w sukni ślubnej po ulicy?

Gwiazda "M jak miłość" mocno szokuje. Ostatnio zamieściła obszerną relację z przygotowań do ponętnej sesji zdjęciowej i rozbudziła tym wyobraźnię. Kalska wyglądała oszałamiająco, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz pokazała się w kolejnej odsłonie, tym razem jako panna młoda! Wyciekło wideo, na którym doskonale widać, że aktorka biega po ulicach i wydaje się, że przed kimś ucieka.

Co istotne, kobieta zrzuca z siebie suknię ślubną, podbiega do auta i zagląda przez szybę, jakby potrzebowała pomocy. Cała sytuacja zaskakuje, tym bardziej, że Adriana Kalska pod suknią ślubną nosi letnią sukienkę, a na nogi założyła trampki. Mimo to wygląda, jakby uciekała sprzed ołtarza. O co chodzi w całej sprawie?

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

Cała scena Adriany Kalskiej ze zrzucaniem sukni, wiąże się z nowym serialem TVN7 - "Papiery na szczęście", gdzie Kalska zagra główną rolę. Właśnie z tego powodu powstaje nowa czołówka oraz piosenka, która się w niej znajdzie. To właśnie dlatego aktorka biega zagubiona po ulicy. Wciela się w rolę z teledysku do piosenki Lanberry, wokalistki, której utwór zostanie użyty w serialu. Lanberry to bez wątpienia jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek i autorek tekstów, która jak nikt inny wie, co zrobić, by stworzyć prawdziwy radiowy hit.

To właśnie ona odpowiada za eurowizyjne, zwycięskie kompozycje Roksany Węgiel i Viki Gabor. Piosenkarka sama posiada też w swoim repertuarze cieszące się popularnością utwory, takie jak Piątek Ostatni most czy Plan awaryjny, za który zdobyła nagrodę na festiwalu w Opolu. Nic dziwnego, że producenci serialu postawili właśnie na nią. Nowa kompozycja na pewno sprawi, że o produkcji dowie się jeszcze więcej osób.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

Adriana Kalska pochwaliła się nawet zdjęciem z wokalistką, dzięki której powstaje piosenka do serialu "Papiery na szczęście". Odcinki pojawią się na kanale TVN7 i zastąpią "Zakochanych po uszy". Zobaczymy w nich Kalską w zupełnie innej odsłonie. Zagra Martę, żonę znanego piłkarza, która z pozoru wiedzie idealne życie. W końcu zdecyduje się porzucić swoje luksusowe życie i zacząć wszystko od początku. Widzowie "M jak miłość" powinni polubić nową odsłonę aktorki. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE