Na dobre i na złe po wakacjach. Szokująca propozycja Hani po seksie z Michałem w 851 odcinku! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach. Szokująca propozycja Hani po seksie z Michałem w 851 odcinku! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Szokująca propozycja Hani po seksie z Michałem w 851 odcinku! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-07 20:43

W 851 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) spędzą za sobą namiętną noc, a pierwszy seks tej pary od czasu rozstania będzie zapowiedzią nowego początku ich związku. Zacznie się od wspomnień z młodości, rozmów o tym jak kiedyś byli dla siebie ważni, a skończy w łóżku. W finale 851 odcinka "Na dobre i na złe" nowego sezonu Hania zwróci się do Michała z szokującą prośbą. Jakby chciała wymazać z pamięci to, że go zostawiła przed ołtarzem dla nieżyjącego już Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Zobacz ZDJĘCIA z 851 odcinka "Na dobre i na złe" i ZWIASTUN ze scenami z Hanią i Michałem.

"Na dobre i na złe" odcinek 851 po wakacjach -środa, 7.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "Na dobre i na złe" w 851 odcinku rozpocznie się od przełomu w relacjach Hani i Michała, którzy zbliżą się do siebie jeszcze bardziej, odżyją dawne uczucia, choć w sercu Sikorki wciąż szczególne miejsce będzie zajmował zmarły Piotr Korban. Los spłata jej przykrego figla, gdy w momencie układania na nowo życia z Michałem, zobaczy nieżyjącego policjanta w lesie.

Przypadkiem w 851 odcinku "Na dobre i na złe" trafi na mężczyznę (Mikołaj Roznerski) na rowerze, który będzie bliźniaczo podobny do Piotra Korbana. Nieznajomy szybko jednak zniknie, a Hania w końcu uzna, że albo się pomyliła, albo miała halucynacje i z jej głową dzieje się coś złego. 

- Zaczekaj!… Zwariowałam… - powie do siebie, gdy rowerzysta w okularach odjedzie.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach. Joanna i Radwan będą razem? Piotr Gawryło nie da im normalnie żyć - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

W 851 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nie powie Michałowi, że widziała sobowtóra Piotra

Oczywiście w 851 odcinku "Na dobre i na złe" Hania ukryje przed Michałem spotkanie z "Piotrem", tak jak wtedy kiedy Korban jeszcze żył i powoli ją w sobie rozkochiwał. Dla niego odwołała ślub z Michałem, zostawia Wilczewskiego w drodze do kościoła, żeby dać się ponieść uczuciom do Piotra. Teraz w sercu Hani znów odżyje dawna miłość do Michała, tyle tylko, że Sikorka trochę się w tym wszystkim pogubi.

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach. Blanka wpadnie w pułapkę gwałciciela w 852 odcinku. To czarujący Mario z klubu brutalnie zaatakuje Glorię - ZDJĘCIA

Hania i Michał w 851 odcinku "Na dobre i na złe" znów zakochani? Nie do końca!

Po seksie na zgodę w 851 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nie będzie wiedziała czy Michał jest dla niej stworzony. - Nie wiem, co znaczy ta wczorajsza noc, ale było fajnie... - wyzna szczerze, lecz nie padną z jej ust słowa "kocham cię". Powie Wilczewskiemu tylko tyle, że wciąż jest jej bardzo blisko. A przecież dla Michała jest najważniejszą kobietą, miłością życia. - Pełna zgoda - doda Wilczewski.

- Po tym, co się między nami wcześniej stało, to i tak cud, że się przyjaźnimy... I nie chcę tego teraz popsuć.

- Nie popsułaś…

- Bo pomyślałam, że może powinniśmy dać sobie szansę? Tylko boję się…- zaproponuje niepewnie Hania w 851 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach, a Michał zgodzi się spróbować jeszcze raz.

Czy tym razem im się uda, czy Hania i Michał w nowym sezonie "Na dobre i na złe" będą razem naprawdę szczęśliwi? Sikorka szybko zda sobie sprawę jak bardzo raniła ostatnimi czasy Michała. Zrozumie też,  że trudno będzie po wszystkim odbudować ich związek. Tymczasem Wilczewski nawiąże przyjaźń z młodą lekarką z Ukrainy, Oleną Kosenko (Tetiana Malkova), która przywiezie do Leśnej Góry dwoje ciężko chorych dzieci. 

Najnowsze