Na dobre i na złe po wakacjach. Joanna i Radwan będą razem? Piotr Gawryło nie da im normalnie żyć - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach. Joanna i Radwan będą razem? Piotr Gawryło nie da im normalnie żyć - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Joanna i Radwan będą razem? Piotr Gawryło nie da im normalnie żyć - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-21 12:52

Zwiastun nowego sezonu "Na dobre i na złe" odsłonił sceny, które wskazują na to, że Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) będą razem, stworzą rodzinę dla syna Kubusia (Wiktor Trojan), ale ich szczęście nie potrwa długo! Bo zaginiony Piotr Gawryło (Marek Bukowski) w "Na dobre i na złe" po wakacjach da wreszcie o sobie znać. Mąż Aśki, którego Kubuś traktował jak ojca, nagle wyśle do syna SMS-a. Kiedy Joanna odkryje, że Piotr dręczy Kubę zażąda od niego, by wreszcie dał im spokój. Co zrobi Radwan, by w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" chronić rodzinę przed Gawryłą? Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" po wakacjach nowy sezon od środy, 7.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zwiastun "Na dobre i na złe" po wakacjach potwierdza to, że Krzysztof Radwan z miłości do syna Kubusia znów odsunie od siebie Blankę Consalidę (Pola Gonciarz) i zacznie układać sobie życie z Joanną Gawryło. Będą razem dla dobra Kuby? Nie tylko dlatego, bo Aśka i Krzysztof już w 851 odcinku "Na dobre i na złe" nowego sezonu poczują, że łączy ich znacznie więcej, że ciągnie ich do siebie i stają się sobie coraz bliżsi. Przed laty Radwan zakochał się w pierwszej żonie Piotra, Hanie Goldberg (Kamilla Baar), a owocem ich romansu jest właśnie Kuba. Teraz historia się powtórzy?

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach. Upojna noc Hani i Michała w 851 odcinku fatalnie się skończy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Joanna i Radwan razem wychowają Kubę w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022

Wiadomo na pewno, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach Radwan będzie spędzał z Aśką i Kubą dużo czasu. Powoli zdobywając miłość syna, a także rozbudzając w sercu Joanny gwałtowne uczucia. Porzucona przez Piotra długo łudziła się, że Gawryło do niej wróci, że wcale nie odszedł, nie zostawił jej i syna, tylko zaginął i nie wiadomo co się z nim dzieje. Dopiero kiedy Krzysztof wyznał jej, że Kuba jest jego synem, że Piotr przed laty wywiózł go do Izraela, bo chciał mieć go tylko dla siebie, zrozumiała, że tak naprawdę nie zna męża.

- Jesteśmy dziwnymi rodzicami... - powie Joanna do Krzysztofa w jednym z nowych odcinków "Na dobre i na złe". Akurat będą leżeli w łóżku, usypiając Kubusia. - Ale jesteśmy... - odpowie Radwan z czułością wpatrując się w przybraną matkę swojego syna, która pokochała Kubę jak własne dziecko.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Jakub Karski umrze tuż po oświadczynach? Zapłakana Kasia przedstawi mu przerażające wyniki badań - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Tajemniczy SMS od Piotra Gawryło w "Na dobre i na złe" po wakacjach

Szczęście Aśki, Radwana i Kubusia w nowym sezonie "Na dobre i na złe" zniszczy jeden SMS od Piotra. Pewnego dnia Kuba odbierze wiadomość od Gawryły, a przynajmniej tak pomyśli, kiedy zobaczy SMS z tajemniczego numeru. "Cześć Kuba. To ja. Tata" - napisze ktoś, kto będzie się podawał za Piotra. "Tata, to naprawdę ty?" - odpisze Kubuś. Zrządzeniem losu Joanna zauważy wiadomość Piotra do Kuby i oddzwoni na ten numer. - Nie chcę cię znać ty kłamco! Chcemy normalnie żyć! - krzyknie, ale nagra się tylko na pocztę głosową.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze