Na dobre i na złe, odcinek 848: Piotr Gawryło nie żyje? Detektyw nie znajdzie męża Joanny

i

Autor: VOD TVP/ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 848: Piotr Gawryło nie żyje? Detektyw nie znajdzie męża Joanny

Na dobre i na złe, odcinek 848: Piotr Gawryło nie żyje? Detektyw nie znajdzie męża Joanny

2022-05-18 13:11

W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna (Monika Kaleńska) spotka się z prywatnym detektywem (Bartłomiej Nowosielski), który miał pomóc odnaleźć jej Piotra (Marek Bukowski). Niestety, mężczyzna nie będzie miał dla niej dobrych wieści i tak jak policja nie odnajdzie Gawryły, który zniknął bez śladu i słuch o nim zaginął! Czy Piotr Gawryło nie żyje? W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna już dłużej nie wytrzyma życia w niepewności i sama zacznie oswajać się ze śmiercią Piotra! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 848 - środa, 18.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Gdzie jest Piotr Gawryło i czy Piotr Gawryło żyje? Te pytania zadają sobie nie tylko fani "Na dobre i na złe", ale również i jego najbliżsi! Kubuś (Wiktor Trojan) coraz gorzej znosi brak ojca, tym bardziej teraz, gdy na jego drodze pojawił się Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), który wyznał mu, że to on, a nie Piotr jest jego prawdziwym tatą! Afera z ojcostwem Kubusia nie była łatwa również dla Joanny, która za wszelką cenę próbowała odnaleźć męża, aby wszystko jej wyjaśnił, ale niestety na marne! Policja znalazła ciało mężczyzny i nawet Joanna pojechała je zidentyfikować, ale okazało się, że to nie były zwłoki Gawryły, choć mimo tego Piotr nie dał żadnego znaku życia! W związku z tym Joanna wynajęła prywatnego detektywa, który obiecał jej znaleźć męża, ale w 848 odcinku "Na dobre i na złe" także i on nie znajdzie żywego Piotra Gawryły, a Joanna już straci nadzieję, że jej mąż jeszcze żyje!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 848: Joanna Gawryło pozna wyniki DNA Kubusia i Radwana! Wyda się czy Krzysztof jest ojcem syna Hany - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Joanny Gawryło z detektywem w 848 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna spotka się z detektywem, aby wypytać go o postępy w poszukiwaniach Piotra, ale mężczyzna nie będzie miał dla niej dobrych wieści! Detektyw nie znajdzie Gawryły, a na dodatek nie będzie mógł zdradzić jego żonie nic konkretnego, gdyż ciągle będzie dysponował jedynie poszlakami...

- Muszę wiedzieć, czy mój mąż żyje czy nie - powie stanowczym tonem Joanna.

- Ja chciałbym móc powiedzieć pani coś konkretnego... - zacznie się tłumaczyć.

- Nie no, ja nie mogę tak żyć w takim zawieszeniu. Przecież ja mam, znaczy my z Piotrkiem mamy dziecko - przypomni mu.

- Bardzo mi przykro, naprawdę - skwituje.

Wtedy w 848 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna będzie rozczarowana brakiem postępów w śledztwie i zacznie nawet rozważać wizytę u jasnowidza! Detektyw wyśmieje jej pomysł, ale Gawryło przypomni mu, że mimo obietnic, on nie zdołał odnaleźć jej męża, a ona już nie potrafi żyć w niepewności.

- Ja czytałam o takim jasnowidzu, który współpracuje z policją - rzuci Joanna.

- Nie sadziłem, że pani wierzy w takie rzeczy - zakpi z niej.

- Nie no, bo nie wierzę tylko chyba po prostu musi jeszcze coś być, co możemy zrobić, prawda? - oburzy się.

- Może pani tylko czekać. My naprawdę cały czas odkrywamy nowe tropy, badamy je. Nie doszliśmy jeszcze do ściany - wyjaśni, ale Joanna mu nie uwierzy.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 849: Dramatyczny finał procesu Michała! Prokurator Siekierski zniszczy go w sądzie. Wyjdzie na jaw, dlaczego tak się na niego uwziął – ZDJĘCIA

Zapewnienia detektywa w 848 odcinku "Na dobre i na złe" nie uspokoją jednak Joanny. Gawryło będzie tak zdesperowana zaginięciem męża, iż sama nawet uzna, że Piotr nie żyje i zacznie oswajać się z tą myślą!

- Tak pan uważa? Przecież gdyby Piotrek żył, odezwałby się do nas. Ja mu zostawiłam setkę wiadomości. A może on nas po prostu zostawił? - zacznie głośno myśleć.

- My tego nie wiemy - stwierdzi detektyw.

- W tym właśnie rzeczy, że my niczego nie wiemy! Ja już po prostu nie wiem, co robić. Bo jeżeli Piotrek nie żyje, to już chyba nie ma sensu, a jeżeli żyje i się do nas nie odzywa, bo po prostu tak postanowił, to chyba też nie ma co tracić czasu na kogoś, kto nie może odezwać się do swojej żony i dziecka, prawda? - zdenerwuje się.

- Różne rzeczy się zdarzają - skwituje detektyw.

- Wiem, też tak zawsze powtarzałam dopóki samej mi się to nie przydarzyło... - podsumuje Joanna w 848 odcinku "Na dobre i na złe".

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 849: Przerażający wypadek Kubusia! Radwan odzyska syna i doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIE

Na dobre i na złe. Joanna Gawryło tylko Michałowi wyjawi prawdę o zaginionym Piotrze i jego synu - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze