Na dobre i na złe, odcinek 849: Dramatyczny finał procesu Michała! Prokurator Siekierski zniszczy go w sądzie. Wyjdzie na jaw, dlaczego tak się na niego uwziął – ZDJĘCIA

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe, odcinek 849: Dramatyczny finał procesu Michała! Prokurator Siekierski zniszczy go w sądzie. Wyjdzie na jaw, dlaczego tak się na niego uwziął – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 849: Dramatyczny finał procesu Michała! Prokurator Siekierski zniszczy go w sądzie. Wyjdzie na jaw, dlaczego tak się na niego uwziął – ZDJĘCIA

2022-05-25 20:36

W 849 odcinku „Na dobre i na złe” odbędzie się rozprawa Michała (Mateusz Janicki), oskarżonego o zabójstwo Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Prokurator Siekierski (Marek Kalita) nie dość, że nie będzie miał wobec Wilczewskiego żadnych skrupułów, to jeszcze zacznie pogrywać sobie ze świadkami, na których zostaną wezwani lekarze z Leśnej Góry. W 849 odcinku „Na dobre i na złe” prokurator będzie podważał ich zeznania i nawet doprowadzi Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) do łez! Siekierski zrobi wszystko, aby Michał poszedł siedzieć, gdyż będzie miał z nim prywatne rachunki do wyrównania! Poznajcie szczegóły i zobaczcie wstrząsające ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 849 - środa, 25.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 849 odcinku „Na dobre i na złe” odbędzie się długo wyczekiwany finał procesu Michała Wilczewskiego, który został oskarżony o zabójstwo inspektora Korbana! Przypomnijmy, że Piotr umarł na stole operacyjnym, w wyniku odniesionych obrażeń po upadku ze schodów, z których zepchnął go Seba (Wacław Warchoł). Korban przez dłuższy czas leżał nieprzytomny i dopiero po dłużej chwili znalazła go Halinka (Joanna Jarmołowicz). Inspektor od razu trafił w ręce Hani i Michała, ale niestety nie udało się go uratować, a winą za jego śmierć Anka (Ewa Porębska) oskarżyła właśnie Wilczewskiego! Osądzenie Michała było na rękę również i samemu prokuratorowi Siekierskiemu, który szukał haków na lekarza, a nawet kazał donosić na niego jednemu z więźniów. Co więcej, próbował przekonać Borysa (Marcin Zacharzewski), aby wsypał Michała, ale musiał obejść się smakiem! W 849 odcinku „Na dobre i na złe” wreszcie dowiemy się, dlaczego Siekierski pała do Wilczewskiego taką nienawiścią i czemu tak bardzo zależy mu na jego skazaniu!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 847: Afera z zamianą dzieci Falkowicza i Bolka trafi do mediów! Wyda się, że już zamienili synów? - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wstrząsający finał rozprawy Michała w 849 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 849 odcinku „Na dobre i na złe” odbędzie się rozprawa Michała, na którą w końcu zostaną wezwani lekarze z Leśnej Góry w charakterze świadków. Na sali sądowej oprócz Michała i jego adwokat Zofii Zając (Katarzyna Raduszyńska) przesłuchani zostaną także: Hania, Julka (Aleksandra Hamkało) i Bart (Piotr Głowacki), ale przed wejściem będą czekali również Matylda (Amelia Czaja) z Falkowiczem (Michał Żebrowski). Jak podaje swiatseriali.interia.pl córka Michała przygotuje nawet specjalny transparent z napisem, że Wilczewski został oskarżony o coś, czego nie zrobił. 

W 849 odcinku „Na dobre i na złe” jako pierwsza zacznie zeznawać Hania, którą Siekierski ostro przemagluje! Prokurator wyciągnie brudy z jej przeszłości, w tym oczywiście sprawę skarbu, który przywłaszczyła sobie jej matka Lucyna (Anna Samusionek)! Siekierski wyciągnie tą sprawę nie bez powodu, gdyż właśnie tą sprawą zajmował się Korban, przez co prokurator zacznie jej sugerować, że nawet na rękę było i jej, aby załatwić Piotra! Oczywiście, nie pominie również jej prywatnych relacji z Piotrem, przez które odwołała swój ślub z Michałem! Siekierski będzie tak bezwzględny, że aż doprowadzi Sikorkę do łez!

- Czy była pani zamieszana w jakąś sprawę kryminalną, z której wyszła pani cało dzięki pomocy pana Korbana? (...) Bo być może jest tak, że wykorzystała pani Korbana, a kiedy stał się zbędny, chciała pani się go pozbyć! - zarzuci Hani. 

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

Następnie w 849 odcinku „Na dobre i na złe” Siekierski weźmie się za Julkę, która również była obecna w czasie operacji Korbana, ale od razu uzna jej zeznania za bezpodstawne, gdyż będzie przekonany, że tylko kryje przyjaciół. Co więcej, zarzuci jej, że jest niewiarygodna, gdyż w przeszłości miała romans z przestępcą Marcinem Molendą (Filip Bobek), choć tak naprawę nic mu nie udowodniono i nikogo nie zabił! Bezczelność Siekierskiego aż wyprowadzi Barta z równowagi, który zostanie wyproszony z sali!

- Czy zna pani doktora Marcina Molendę?(...) Przez sąd nie został skazany, ale odebrano mu prawo wykonywania zawodu - przypomni jej Siekierski.

- Czasowo... Dlaczego pan to... - zdenerwuje się Julka. 

- Czy była pani kochanką doktora Molendy? - walnie prosto z mostu, czym aż poderwie Barta! 

Rozprawa Michała w 849 odcinku „Na dobre i na złe” nabierze dramatycznego przebiegu, a na sam koniec prokurator uweźmie się również na Michała! Siekierski będzie przekonany, że dostarczył sądowi niezbitych dowodów na winę Wilczewskiego, który powinien pójść siedzieć! 

- Wszystko prowadzi do jednego wniosku: to doktor Wilczewski, powodowany zazdrością,(...) świadomie doprowadził do śmierci Piotra Korbana, pozorując na sali operacyjnej brawurową chęć ratowania konkurenta... Tak naprawdę pozwolił mu umrzeć, czyli mówiąc wprost: zabił go. Zabił. Udowodniłem, że doktor Wilczewski jest sprawcą umyślnego spowodowania śmierci... Jest mordercą! - zakończy swoją mowę. 

Zdradzamy, że przy okazji w "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, dlaczego Siekierski tak bardzo się na niego uwziął! Wyjdzie na jaw, że przed laty na stole operacyjnym zmarła również córka prokuratora, której jednym z operatorów był właśnie Wilczewski!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 846: Matylda pobije strażnika i trafi na dołek! Falkowicz odbierze dramatyczny telefon z więzienia

Na dobre i na złe, odcinek 844 ZWIASTUN: Michał usłyszy absurdalne oskarżenia, Hania nie zostawi go samego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze