Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

2022-05-11 21:23

W 847 odcinku "Na dobre i na złe" Halinka (Joanna Jarmołowicz) nie wytrzyma napięcia i wyzna Falkowiczowi (Michał Żebrowski) całą prawdę o zamianie dzieci! Gdy dziennikarze nagłośnią sprawę zamiany synów profesora Falkowicza i Bolka (Sławomir Zapała), salową z Leśnej Góry ruszy sumienie. Bo przecież to Halinka jest wszystkiemu winna, to ona po narodzinach Edzia (Franciszek Kurek) i Brajanka (Ksawery Sudoł) zamieniła ich opaski na oddziale dla noworodków. Rozdmuchana przez media afera z zamianą dzieci w Leśnej Górze w 847 odcinku "Na dobre i na złe" skłoni Halinkę do tego, by przyznać się do winy. Jak zareaguje Falkowicz? Czy salową spotka kara za to, co zrobiła?

"Na dobre i na złe" odcinek 847 - środa, 11.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Po fatalnej pomyłce z zamianą dzieci w 847 odcinku "Na dobre i na złe" dziennikarze z internetowej telewizji zwietrzą na tyle głośny skandal, że zjawią się przed domem Falkowicza, by przygotować materiał o Edziu i Brajanku. Oprócz ojców dzieci, żona Bolka, Marianny (Magdalena Kajrowicz), Matyldy (Amelia Czaja) i niani Jadzi (Aldona Jankowska) nikt nie będzie wiedział, że blisko miesiące temu w "Na dobre i na złe" Falkowicz z sąsiadem, nie czekając na decyzję sądu w sprawie synów, sami zamieni się dziećmi. Nie chcieli przeciągać i tak już trudnej dla wszystkich sytuacji, bo tym jak badania DNA Brajanka potwierdziły, że to tak naprawdę Edzio! Oczywiście ukryli to przed pracownicą opieki społecznej, Barbarą Saską (Anna Bonna).

Nie przegap: Nowa Lenka w M jak miłość. Kinga i Piotrek będą mieli inną córkę! Olga Cybińska zastąpi Marysię Głowacką od 1661 odcinka - ZDJĘCIA

W 847 odcinku "Na dobre i na złe" po pojawieniu się dziennikarzy, którzy zaczną naciskać Falkowicza, żeby udzielił im wywiadu, do profesora przyjedzie też Saska. Niefortunnie tego dnia pracownica opieki społecznej zarządzi, zgodnie z decyzją sądu, przekazanie dzieci do ich biologicznych rodziców. Falkowicz i Bolek z trudem zapanują nad nerwami, bo już wcześniej zamienili się synami. Dość szybko profesor z sąsiadem wymyślą sposób, by Saska przystała na to, żeby Edzio i Brajanek mieli dwa domy i dwie rodziny, żeby nie musieli zrywać więzi, które się narodziły między nimi.

Dzięki sprytowi Falkowicza i Bolka w 847 odcinku "Na dobre i na złe" Saska przed kamerami telewizji zgodzi się na to na warunki ojców chłopców. Dziennikarze nie zorientują się, że coś jest nie tak, że Falkowicz odzyskał już prawdziwego Edzia, a Bolek i Marianna swojego Brajanka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia pierwsza dowie się o dziecku Franki. Przeczyta testament żony Pawła spisany na wypadek śmierci?

Głośna afera w 847 odcinku "Na dobre i na złe" popchnie Halinkę do wyznania całej prawdy o jej udziale w zamianie dzieci. Dręczona wyrzutami sumienia salowa z Leśnej Góry przyzna się Falkowiczowi, że w dniu narodzin Edzia i Brajanka była na oddziale noworodków, znalazła na podłodze opaskę jednego z chłopców i przez pomyłkę je podmieniła. Położyła niewłaściwą do łóżeczka syna profesora i jego zmarłej żony Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Reakcja Falkowicza w 847 odcinku "Na dobre i na złe" będzie trudna do przewidzenia. Ale na szczęście nie ukarze Halinki za to, co zrobiła, bo jej błąd był niewybaczalny.

Tak Falkowicz odkryje, że doszło do zamiany dzieci! Jeden ruch Edzia wyjaśni wszystko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze