Oto nowa Lenka w M jak miłość. Zduńscy zobaczą córkę w 1661 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram Oto nowa Lenka w M jak miłość. Zduńscy zobaczą córkę w 1661 odcinku - ZDJĘCIA

Oto nowa Lenka w M jak miłość. Zduńscy zobaczą córkę w 1661 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-17 20:52

Lenka Zduńska z "M jak miłość" będzie miała inną twarzą! 13-letnia Marysia Głowacka, która 10 lat grała córkę Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) odeszła z "M jak miłość", a jej miejsce w obsadzie zajęła już 13-letnia Olga Cybińska, której rodzice też są aktorami. Nowa Lenka pojawi się w "M jak miłość" w 1661 odcinku. Widzowie zauważą zmianę Lenki od razu kiedy pojawi się na ekranie, ale dla Zduńskich odmieniony wygląd córki nie będzie niczym nadzwyczajnym. Dlaczego zmieni się Lenka i kim jest Olga Cybińska, która zastąpiła Marysię Głowacką? Zobaczcie ZDJĘCIA nowej serialowej Lenki i jej rodziny!

"M jak miłość" odcinek 1661 NOWA LENKA Zduńska - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Od 1661 odcinka "M jak miłość" zmieni się Lenka Zduńska, a to oznacza, że w serialu już we wtorek, 17.05.2022, najstarsza córka Kingi i Piotrka wróci do rodziny Zduńskich po ponad półrocznym leczeniu w sanatorium w Bukowinie Tatrzańskiej z twarzą inne aktorki! Jak podaje światseriali.interia.pl Marysia Głowacka odeszła z "M jak miłość" już na zawsze, a w obsadzie jej miejsce zajęła także 13-letnia Olga Cybińska, której rodzice to aktorzy - Joanna Węgrzynowska i Krzysztof Cybiński!

Dlaczego będzie zmiana Lenki Zduńskiej w "M jak miłość", a Olga Cybińska zastąpiła Marysię Głowacką?

Od dłuższego czasu było wiadomo, że wyjazd Lenki i jej przedłużająca się nieobecność wśród Zduńskich wiąże się z tym, że produkcja "M jak miłość" chce zmienić aktorkę grającą Lenkę. Teraz stało się jasne, że Lenka po powrocie do Kingi i Piotrka w 1661 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała inaczej. Choć 13-letnia Olga Cybińska jest bardzo podoba do Marysi Głowackiej, to widzów nie da się zmylić, że Lenka jest taka sama jak kiedyś.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

W 1661 odcinku "M jak miłość" nowa Lenka po raz pierwszy pojawi się na ekranie kiedy Kinga i Piotrek zadzwonią do córki, żeby uprzedzić ją, że już następnego dnia wróci do domu z sanatorium. Od ostatniego spotkania Zduńskich z Lenką podczas świąt Bożego Narodzenia miną bowiem kolejne tygodnie. - Tata będzie jutro po ciebie przed południem. Spakowałaś się już? - zapyta Kinga. - Jeszcze nie, ale mam na to cały wieczór. Nie martw się, mamo, zdążę! - zapewni Lenka.

- Mama się martwi, bo całe wieki cię już nie widziała... - doda Piotr.- Trzy tygodnie. A jutro wracam do domu już na dobre, wytrzymacie chyba jeszcze jeden dzień? - uśmiechnie się Lenka. - No nie wiem. Wszyscy tęsknią, Misiek z dziadkiem szaleją, szykują jakąś niespodziankę... - ujawni Kinga w 1661 odcinku "M jak miłość".

Marysia Głowacka ostatni raz zagrała Lenkę w 1614 odcinku "M jak miłość", który został wyemitowany 16 listopada 2021 roku. Wtedy chora Lenka wyjechała do sanatorium na leczenie, bo wystąpiły u niej groźne powikłania po anginie. W córkę Zduńskich wcielała się przez 10 lat, ale kilka miesięcy temu odeszła z obsady. Produkcja "M jak miłość" nie ujawnia dlaczego i czemu zastąpiła ją Olga Cybińska.

W naszej GALERII zobaczycie ZDJĘCIA prywatne Olgi Cybińskiej, nowej Lenki z "M jak miłość" z rodzicami >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo dawna córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci - ZDJĘCIA

Kim jest Olga Cybińska, która zagra nową Lenkę Zduńską w "M jak miłość"?

Olga Cybińska, która do obsady "M jak miłość" jako Lenka Zduńska dołączyła trzy miesiące temu ma 13 lat, a jej rodzicami są aktorzy - Joanna Węgrzynowska i Krzysztof Cybiński. Rola Lenki jest debiutem Olgi Cybińskiej na ekranie, ale od siedmiu lat nowa gwiazda "M jak miłość" pracuje w dubbingu. Jej głosem mówiły m. takie znane postacie jak: Mała Rey z "Gwiezdnych wojen", młoda Rachel w "Kolejach losu" czy Dallas z "Ulicy Dalmatyńczyków 101".

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Najnowsze

Materiał sponsorowany