Na dobre i na złe, odcinek 847: Afera z zamianą dzieci Falkowicza i Bolka trafi do mediów! Wyda się, że już zamienili synów? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 847: Afera z zamianą dzieci Falkowicza i Bolka trafi do mediów! Wyda się, że już zamienili synów? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 847: Afera z zamianą dzieci Falkowicza i Bolka trafi do mediów! Wyda się, że już zamienili synów? - ZDJĘCIA

2022-05-11 21:24

W 847 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Bolek (Sławomir Łoziński) nie zdołają dłużej ukryć, że już zamienili się synami, po tym jak doszło do fatalnej pomyłki i zamiany dzieci w szpitalu w Leśnej Górze?! Wszystko dlatego, że dom Falkowicza otoczą dziennikarze, a media wywęszą aferę w szpitalu z dziećmi uznanego profesora i gwiazdora disco polo! Dlaczego akurat teraz? Kto w 847 odcinku "Na dobre i na złe" wyda Falkowicza i Bolka? W podejrzaną sprawa będzie zamieszana także pracownica opieki społecznej, Barbara Saska (Anna Bonna), którą obaj ojcowie oszukali! Poznajcie szczegóły.

"Na dobre i na złe" odcinek 847 - środa, 11.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 847 odcinku "Na dobre i na złe" padnie na Falkowicza i Bolka, gdy media wywęszą aferę z zamianą dzieci! Już blisko dwa miesiące temu Andrzej i jego sąsiad, bez decyzji sądu, w tajemnicy przed pracownicą opieki społecznej, zamienili się synami. Falkowicz odzyskał swojego Edzia (Franciszek Kurek), a Brajanek (Ksawery Sudoł) trafił do Bolka i jego żony Marianny ("Kajra" Magdalena Kajrowicz). Uznali, że muszą to zrobić, póki ich synowie są jeszcze mali i niewiele będą z tego pamiętać. Dla obu rodzin była to trudna decyzja, ale ustalili wspólnie, że będą mieli kontakt z synami, których wychowywali po urodzeniu.

Tyle tylko, że w 847 odcinku "Na dobre i na złe" dziennikarze z internetowej telewizji zwietrzą na tyle głośny skandal, że zjawią się przed domem Falkowicza, by przygotować materiał o Edziu i Brajanku. Żądni sensacji reporterzy zaczną naciskać Falkowicza, żeby udzielił im wywiadu co teraz zamierza zrobić.

- Czy będzie pan skarżył szpital za zamianę dzieci i straty moralne? Jak się odbędzie przekazanie dzieci do ich biologicznych rodzin? Pod nadzorem kuratora? - zasypią profesora pytaniami. Oczywiście Falkowicz w 847 odcinku "Na dobre i na złe" będzie milczał jak zaklęty, żeby nic się nie wydało! Jeden z nich zacznie nawet śledzić lekarza.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

Komplikacje pojawią się kiedy w 847 odcinku "Na dobre i na złe" w rezydencji Andrzeja zjawi się Saska. Niefortunnie tego dnia pracownica opieki społecznej zarządzi, zgodnie z decyzją sądu, przekazanie dzieci do ich biologicznych rodziców. Falkowicz i Bolek z trudem zapanują nad nerwami, bo już wcześniej zamienili się synami. Dość szybko profesor z sąsiadem wymyślą sposób, by Saska przystała na to, żeby Edzio i Brajanek mieli dwa domy i dwie rodziny, żeby nie musieli zrywać więzi, które się narodziły między nimi.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej dostanie zawału serca na wieść o ciąży Julii? Historia sprzed lat znów się powtórzy!

Na tym jednak nie koniec, bo w 847 odcinku "Na dobre i na złe" salowa Halinka słysząc o zamianie dzieci, zrozumie, że to jej wina, że to ona dopuściła się karygodnej pomyłki. Przyzna się Falkowiczowi, że zamieniła opaski Edzia i Brajanka w sali noworodkowej, gdy jedną z nich znalazła na podłodze. - Przez cały dzień odtwarzam tamtą chwilę, kiedy dzieci zgubiły opaski, a ja je nałożyłam z powrotem na ich rączki. Wydawało mi się, że jestem pewna! Naprawdę bardzo mi przykro. Co teraz zrobi Falkowicz? Oskarży Halinkę i pozwie ją do sądu? To wyjaśni się w 847 odcinku "Na dobre i na złe".

Tak Falkowicz odkryje, że doszło do zamiany dzieci! Jeden ruch Edzia wyjaśni wszystko
Najnowsze