Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Radwan zawiezie rannego Kubusia do szpitala, ale nic nie będzie takie samo! - ZDJĘCIA

2023-06-07 12:47

Radwan (Mateusz Damięcki) nie wróci do starego życia sprzed porwania Kubusia (Wiktor Trojan). W kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" Krzysztof zdoła przetransportować rannego syna do szpitala w Leśnej Górze, gdzie lekarze natychmiast udzielą mu niezbędnej pomocy. Chłopczyk będzie w kiepskim stanie po tym, co zafundowali mu Żaneta (Oliwia Adamowicz) i Alek (Szymon Wróblewski). Podejście Radwana do życia i bliskich zmieni się diametralnie. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" stanie się szorstki i opryskliwy, a to dopiero początek.

Radwan uratuje Kubusia, ale nic nie będzie takie samo w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2023

Krzysztof stanie na wysokości zadania i dotrze z Kubusiem do szpitala w Leśnej Górze. Już na początku nadchodzącego sezonu "Na dobre i na złe" Radwan pod wpływem minionych wydarzeń, zmieni się nie do poznania. Nie ma co się dziwić, bo przecież przeżył dramat. Jego syn został porwany przez bandytów Żanetę i Alka, chociaż tak naprawdę powinien być bezpieczny, bo to nie on miał wylądować w kryjówce porywaczy. Niemniej jednak, bandyci zażądali okupu w wysokości miliona złotych, a zdesperowany Radwan gromadził środki gdzie się da i wreszcie dostał się do kryjówki, w której przetrzymywany był jego synek. Niemal od razu zauważył, że dziecko jest nieprzytomne, sponiewierane i wykończone. Na miejscu doszło do krwawej bijatyki Krzysztofa i Alka, po której złoczyńca upadł na ziemię z roztrzaskaną głową we krwi. Wszystko poszło nie po myśli porywaczy, bo w międzyczasie podali chłopcu leki nasenne, by go uspokoić, by nie krzyczał i nie płakał. Nie przewidzieli jednak, że dawka środków będzie za duża dla malucha i przesadzili...

Lekarze z Leśnej Góry natychmiast przystąpią do leczenia małego Kuby w nowym sezonie "Na dobre i na złe". Kiedy tylko wycieńczony, zraniony Radwan pojawi się w placówce, będzie widać, że nic nie jest takie samo. Stanie się oziębły, zdystansowany i wściekły. Na własnej skórze przekona się o tym Blanka (Pola Gonciarz), która spróbuje okazać mu wsparcie, pomóc, ale on zareaguje tak, jakby Consalida była jego największym wrogiem!

- Jak się czujesz? - zapyta Blanka, co cytuje portal światseriali.interia.pl.

- Nie pytasz o Kubę? - lekarz niemal od razu wybuchnie.

- O Kubie wiem. Wszyscy wiedzą, dopytują, martwią się. Pytam o ciebie - wyjaśni spokojnie kobieta, ale z ostrej wymiany zdań właściwie nic nie wyniknie. Radwan będzie opryskliwy i uzna, że nie odpowie na pytanie Blanki. Wyjaśni jedynie, że coś w nim pękło.

- Nic już nie będzie takie samo - powie smutno załamany mężczyzna. I faktycznie, będzie widać wyraźnie, że zdarzenia w kryjówce bandytów i porwanie Kubusia zmienią go na zawsze. 

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze

Materiał sponsorowany