Na dobre i na złe

Koniec Na dobre i na złe. Radwan uratuje Kubusia w ostatnim 886 odcinku. Zabije porywacza i tak pomści syna - ZDJĘCIA

2023-05-24 21:12

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Radwan (Mateusz Damięcki) umówi się z porywaczami na przekazanie okupu za Kubusia (Wiktor Trojan). Krzysiek zacznie podążać za wskazówkami Alka (Szymon Wróblewski), jednak sytuacja nieco wymknie się spod kontroli, gdyż Żaneta (Oliwia Adamowicz) poda Kubusiowi za dużo środków nasennych. Na miejscu w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Radwan zorientuje się, że porywacze skrzywdzili jego syna i im tego nie daruje. Wtedy Alek rzuci się na Krzyśka, a po krwawej walce lekarz zabije porywacza syna! Radwan uratuje Kubusia, ale jego koszmar wcale się nie skończy... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 886 ostatni przed wakacjami - środa, 24.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Żaneta i Alek zaczną szykować się na przejęcie miliona złotych okupu za Kubusia, ale sprawy nieco wymkną im się spod kontroli. Syn Radwana wykorzysta ich nieuwagę i ucieknie do pobliskiego lasu, ale niestety porywacze szybko go znajdą i staną się wobec niego coraz bardziej agresywni. Żaneta nie pozwoli, aby Kubuś wywinął im kolejny numer i wsypie mu do napoju końską dawkę środków nasennych, po których wypiciu syn Krzyśka przestanie wykazywać jakiekolwiek funkcje życiowe, jednak Alek w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną zorientuje się o tym dopiero wtedy, gdy umówi się już z lekarzem na przekazanie okupu w opuszczonym domu!

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Alek zadzwoni do Żanety z wyrzutami, ale kochanka nie będzie chciała rezygnować ze swoich planów. Porywaczka każe chłopakowi zabrać pieniądze i okłamać lekarza, że dopiero po przekazaniu okupu odzyska syna, a tak naprawdę będzie chciała, aby zabił on Krzyśka! W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną przerażony Alek postanowi podążyć za planem Żanety. Porywacz zacznie od przeszukania Radwana, a gdy zobaczy, że lekarz jest czysty, to przedstawi mu warunki wymiany. Tyle, że Krzysiek na nie nie poprzestanie!

- Gdzie jest mój syn? - zapyta Krzysiek.

- Ukryty. Najpierw kasa - Alek postawi sprawę jasno.

- Nie, chce zobaczyć... - zacznie Radwan, ale porywacz wejdzie mu w słowo - Synek jest ukryty w samochodzie niedaleko. Dasz kasę, to go puścimy...

- A tam co jest? - zainteresuje się.

- Dajesz kasę, czekasz tu. Synek do ciebie przyjdzie, jasne? - zdenerwuje się.

W tym momencie w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Krzysiek nie posłucha Alka i wbiegnie do opuszczonego domu. W środku dostrzeże nieprzytomnego Kubusia i od razu domyśli się, że porywacze wyrządzili mu krzywdę. Wtedy kochanek Żanety rzuci się na niego z nożem i rozpocznie się krwawa walka, w wyniku której Alek zaleje się krwią i nie będzie dawał żadnych oznak życia. Wówczas w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Krzysiek zda sobie sprawę, że zabił porywacza Kubusia, ale w tej chwili nie będzie miało to dla niego żadnego znaczenia. W danej chwili będzie liczyła się wyłącznie walka o życie nieprzytomnego syna, którego w finale sezonu Radwan odbije z rąk porywaczy.

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze