Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Olena w ciąży?! Fani nie mają wątpliwości - ZDJĘCIA

2023-06-18 10:34

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena (Tetiana Malkova) będzie w ciąży?! Fani uwielbianego serialu medycznego TVP2 są pewni, że Kosenko i Wilczewski (Mateusz Janicki) będą spodziewać się dziecka! Wszystko przez to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Olena wyląduje w szpitalu w Leśnej Górze jako pacjentka, gdzie trafi w ręce nie tylko chirurga Borysa (Marcin Zacharzewski), ale również ginekologa Homolki (Matej Matejka)! I to właśnie z Vaszkiem, Michał będzie trwał u boku narzeczonej. A co więcej, wtedy do gry wróci także Artiom (Michaił Pszeniczny)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Olena i Michał będą mieli dziecko w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?! Kosenko w rękach Homolki

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Olena ponownie trafi do Leśnej Góry jako pacjentka, ale tym razem trafi w ręce Borysa i Vaszka, a nie Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Przypomnijmy, że ostatnio to Sikorka uratowała nie tylko rękę, ale również życie swojej rywalce o serce Wilczewskiego, gdy Kosenko została postrzelona na Ukrainie. Lekarka długo ukrywała swój stan przed Michałem, w efekcie czego doszło do koszmarnego zakażenia, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Olena znów wyląduje w szpitalu, ale wiele wskazuje na to, że zupełnie innego powodu!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Kosenko będzie w ciąży?! Marcin Zacharzewski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z Oleną na szpitalnym łóżku. Fotografię od razu podchwyciły oficjalne profile "Na dobre i na złe" na Instagramie i Facebooku i spytały swoich fanów, co ich zdaniem wydarzy się narzeczonej Wilczewskiego! Oczywiście, na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać szczególnie, że w tym przypadku widzowie są dość zgodni i nie mają żadnych wątpliwości, że Olena i Michał będą spodziewać się dziecka!

- Taka sytuacja 🏥 Jak myślicie, co przydarzy się Olenie w nowym sezonie? 🤔 - pytają oficjalne profile "Na dobre i na złe" w swoich mediach społecznościowych.

- Myślę, że będzie w ciąży. Ale super;

- Też obstawiam ciążę;

- Będzie w ciąży.

Tyle tylko, że nie wszyscy fani "Na dobre i na złe" są zadowoleni z takiego scenariusza. Wszystko przez to, że wśród komentujących znaleźli się również fani Matołków, którzy do końca wierzyli w powrót Hani i Michała, ale w przypadku ciąży Oleny nie będzie to raczej możliwe. Tym bardziej, że ostatnio Marta Żmuda Trzebiatowska odpowiadając na pytanie jednego z fanów na Q&A na Instagramie przyznała, że Matołki nie zejdą się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, a Sikorka będzie musiała się z tym pogodzić, choć wcale nie będzie to dla niej łatwe, gdyż dopiero wtedy zrozumie, co straciła i jeszcze będzie musiała na to patrzeć...

- Mam nadzieję, że nie będzie w ciąży;

- Jeśli ciąża tak jak wszyscy podejrzewają to ja kończę z oglądaniem 😅 Liczyłam na rozwój wydarzeń pomiędzy Matołkami...💔;

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze