Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Nowy romans Falkowicza potoczy się w nieoczekiwanym kierunku! Agnieszka Kawiorska zdradza szczegóły - ZDJĘCIA

2023-07-04 11:53

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach współpraca Andrzeja (Michał Żebrowski) i Sary (Agnieszka Kawiroska) potoczy się w zaskakującym kierunku, gdyż Falkowicza zaciekawią nie tylko badania chemiczki. Profesor mocno zaangażuje się w projekt Berezińskiej, któremu poświęci wiele energii i czasu, ale za tym pójdzie coś więcej. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Andrzeja mocno zafascynuje również sama ich autorka, a Agnieszka Kawiorska przyznała, że ich znajomość pójdzie w kompletnie nieoczekiwaną stronę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zaskakujący finał współpracy Sary i Falkowicza w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Andrzej zaciekawi się nie tylko badaniami

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz mocno zaangażuje się w badania Sary nad rewolucyjną substancją, która ma przeciwdziałać zmianom miażdżycowym, a nawet je leczyć. Mimo iż początkowo Andrzej wyśmiał projekt chemiczki, gdyż uznał, że jest on po prostu niemożliwy, tak gdy zapoznał się z dokumentacją i skonsultował ją z innymi lekarzami, to sam postanowił się w nie włączyć. Profesor zaproponował Berezińskiej współpracę, a nawet zgodził się firmować badania swoim nazwiskiem, na co Sara oczywiście się zgodziła. A w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej rozwinie się ona jeszcze bardziej i potoczy się w zupełnie niespodziewanym kierunku!

Wszystko przez to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz zaciekawi się nie tylko badaniami, ale również ich samą autorką, co przyznała Agnieszka Kawiorska w rozmowie z portalem swiatseriali.interia.pl.

- W opracowany przez nią projekt mocno zaangażuje się profesor Falkowicz, poświęcając mu całą swoją  wiedzę, energię i czas. Zafascynowany nie tylko odkrywczą formułą i śmiałym, nowoczesnym podejściem do tematu jego autorki, ale także... nią samą - powiedziała aktorka.

Oczywiście, we wspomnianym wywiadzie aktorka nie zdradziła, czy Sarę i Andrzeja połączy płomienny romans, jednak uchyliła rąbka tajemnicy, co czeka ich bohaterów w nowym sezonie Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

- Tego nie mogę zdradzić. Powiem tylko, że będzie bardzo emocjonująco, dużo się będzie działo, a sprawy potoczą się w zupełnie nieoczekiwanym i zaskakującym kierunku - dodała.

Już w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Sara mocno pożałuje, że początkowo odrzuciła Andrzeja na rzecz młodszego Michała (Mateusz Janicki). A to dlatego, że sama będzie pod ogromnym wrażeniem umiejętności profesora, który zabierze ją ze sobą na blok operacyjny i pokaże, ile potrafi. Ale na tym się nie skończy, gdyż w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Berezińska trafi również do domu Falkowicza, czym Andrzej mocno zszokuje nie tylko samą chemiczkę, ale również Matyldę (Amelia Czaja) i Jadzię (Aldona Jankowska)!

Drugi Żebrowski w obsadzie Na dobre i na złe! Wiemy kogo zagra młody aktor
Najnowsze