Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Maks Beger znajdzie sobie kolejną ofiarę?! Tym razem nie pójdzie tak łatwo - ZDJĘCIE

2023-06-02 14:20

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach zboczony Maks (Tomasz Ciachorowski) upoluje kolejną ofiarę? Tuż po nieudanym ataku na stażystkę Oliwię (Irmina Liszkowska), która zdecydowanie postawiła się molestowaniu, a w ramach obrony wbiła lekarzowi skalpel w dłoń, Beger zainteresował się nową pielęgniarką. Choć Majka (Katarzyna Wuczko) od razu wyczuła, z kim ma do czynienia i kazała trzymać się zboczeńcowi z daleka, co początkowo Maks uczynił, tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej znów zakręci się obok Skawiny! Co z tego wyniknie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Maks Beger weźmie się za kolejną pielęgniarkę w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach? Maja Skawina na celowniku zboczeńca

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach zboczony Beger nie odpuści? Wiele wskazuje na to, że Maks nie powstrzyma swoich zapędów i znajdzie sobie kolejną ofiarę. Tym bardziej, że po nieudanym ataku na stażystkę Oliwię, która nie pozwoliła się molestować i zdecydowanie przeciwstawiła się zboczeńcowi, wbijając przy okazji skalpel w dłoń swojego oprawcy, ego lekarza będzie mocno podrażnione, gdyż za każdym razem dostawał to, co chciał. Przypomnijmy, że w przeszłości ofiarami Maksa padły już między innymi Inga (Małgorzata Neczyperowicz) i Dagmara (Maryla Morydz), a gdy Oliwia do nich nie dołączyła, to postanowił się zemścić. Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej znów zaatakuje?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Maks ponownie zbliży się do Majki. Oczywiście, nowa pielęgniarka od razu poznała się na zboczonym kardiologu i już na wstępie ostrzegła go, aby trzymał się od niej z daleka, gdyż w przeciwnym razie źle skończy i choć Beger początkowo jej posłuchał, tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej znów się obok niej zakręci! Na profilach uwielbianego serialu medycznego TVP2 na Instagramie i Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widać Maksa w towarzystwie Blanki (Pola Gonciarz) i Majki. Trudno jednak przypuszczać, że jego nową ofiarą może stać się Consalida, która doskonale wie o przeszłości lekarza. A poza tym ma na głowie ważniejsze sprawy, gdyż mimo iż ostatecznie wybrała Mario (Marcin Korcz), to wciąż rozmyśla o Krzysztofie Radwanie (Mateusz Damięcki).

Zatem czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach to Majka stanie się nową ofiarą zboczonego kardiologa? A może Beger w końcu się zakocha i to temperamentna Skawina skradnie mu serce? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, ale jedno wiemy już teraz. Czy w 1 czy 2 przypadku Maksowi łatwo nie będzie, gdyż Majka będzie dla niego godną przeciwniczką! A poza tym, Skawina wpadnie w oko nie tylko jemu, ale również Borysowi (Marcin Zacharzewski), który choć nie wykorzystał swojej pierwszej szansy, to w tej sytuacji może zmienić zdanie!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze

Materiał sponsorowany