Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Majka znów podpadnie Borysowi! Wyleci z Leśnej Góry?

2023-07-19 12:58

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Majka (Katarzyna Wuczko) spóźni się do pracy, czym zdenerwuje Borysa (Marcin Zacharzewski). Tym bardziej, że pielęgniarka nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, czym już zacznie wyprowadzać ordynatora z równowagi. Wtedy w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Jakubek wyciągnie swojego asa z rękawa, czym sprawi, że mina Skawiny zrzednie, gdyż zda sobie sprawę, że podpadła ordynatorowi już kolejny raz, ale już na ważniejszym szczeblu! Czy to będzie już jej koniec w Leśnej Górze? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Pielęgniarka Majka na celowniku Borysa w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Znów załatwi Jakubka

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach drogi Majki i Borysa ponownie się skrzyżują, ale i tym razem wcale nie będzie wesoło. Przypomnijmy, że nowa pielęgniarka i ordynator poznali się w nietypowych okolicznościach, gdy Skawina ukradła Jakubkowi kanapkę, którą sobie zamówił. Wówczas dziewczyna już ostro podpadła swojemu przełożonemu, jednak postanowiła się zrewanżować i zaprosiła go na kawę, ale Borys jej odmówił! A zrobił to tylko dlatego, że pielęgniarka wpadła mu w oko i bał się, że ponownie będzie musiał leczyć złamane serce, ale los zadecydował za niego! I najpierw połączył go z nią, gdy opatrywała jego ranę, a w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, gdy Skawina spóźni się do pracy na jego dyżurze!

W 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl zadowolona Majka wpadnie do Leśnej Góry z telefonem w ręku. Oczywiście, po przekroczeniu progu szpitala skończy swoją rozmowę tylko tylko, że nie zjawi się w pracy na czas, co od razu wyłapie Borys!

- To się zdzwonimy, bo ja już w robocie...buzia! - rzuci na pożegnanie.

- Spóźniła się pani - Borys wytknie jej na dzień dobry.

Jednak Majka w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej niespecjalnie przejmie się uwagami Borysa. Tym bardziej, że nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, co jeszcze bardziej zdenerwuje Jakubka!

- Tylko pięć minut - uzna Majka.

- Aha. Czyli niepotrzebnie się czepiam? - zapyta retorycznie.

- Nie to miałam na myśli - wyjaśni Skawina.

- A co? - Jakubek nie odpuści.

Wtedy w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Skawina wymyśli sobie na szybko przypadkowe wytłumaczenie, ale ono wcale nie przekona Jakubka! Szczególnie, że w tym momencie ordynator wyciągnie swojego asa z rękawa, którym okaże się jeden z czekających na nią pacjentów. I wówczas pielęgniarce zacznie sypać się grunt pod nogami!

- Facet wjechał w tramwaj na skrzyżowaniu i... to nie moja wina... - rzuci pielęgniarka.

- Nie pani wina? Proszę to powiedzieć pacjentowi, który tu czeka na pobranie krwi i badania... - nakaże jej.

W tym momencie w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Majka spojrzy na pacjenta i zupełnie nie będzie wiedziała jak się zachować. Tyle tylko, że mężczyzna uratuje ją z opresji, gdyż pielęgniarka od razu wpadnie mu w oko, przez co wstawi się on za nią u jej przełożonego! Wówczas Borysa aż krew zaleje, a Majka serdecznie uśmiechnie się do pacjenta, którym od razu zacznie się zajmować. I oczywiście spojrzy na Jakubka triumfującym spojrzeniem, który z trudem powstrzyma się od komentarza.

- Ja na panią to mógłbym czekać całe życie... - westchnie pacjent.

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Najnowsze