Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Hania i Miłosz będą razem! Michał nie zostawi Oleny - ZDJĘCIE

2023-07-13 12:16

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) da szansę Miłoszowi (Mikołaj Roznerski). Sikorka zda sobie sprawę, że Michał (Mateusz Janicki) nie zostawi Oleny (Tetiana Malkova) i nawet powrót Artioma (Michaił Pszeniczny) tego nie zmieni! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie będzie mowy o powrocie uwielbianych Matołków, którzy ułożą sobie życie z kimś innym. Ale mimo tego pozostaną w przyjacielskich relacjach! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Hania i Michał nie będą razem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Wilczewski wybierze Olenę, a Sikorka Miłosza!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Hania i Michał już do siebie nie wrócą! Już jakiś czas temu Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła, że Matołki nie będą razem, a Sikorka będzie musiała patrzeć jak jej niedoszły narzeczony układa sobie życie z inną. Trochę tak jak wcześniej Wilczewski był świadkiem jej szczęścia z Piotrem Korbanem. Tyle tylko, że ukochany Hani zmarł tragicznie i choć w Leśnej Górze pojawił się jego sobowtór, to przypomniał inspektora jedynie z wyglądu. Co prawda, Miłosz zaprosił Sikorkę na randkę do Muzeum Farmacji, jednak nie przebiegła ona tak jak lekarka mogłaby sobie wymarzyć, a później było już tylko gorzej. A to dlatego, że nieporadność Grabika z jednej strony szokowała, a z drugiej bawiła Hanię, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej to się zmieni!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Hania postanowi dać sobie i Miłoszowi szansę. A to dlatego, iż zrozumie, że Michał nie zostawi Oleny i nie zmieni tego nawet powrót Artioma z wojny. Ukrainiec dotrzyma słowa i znów zjawi się w Leśnej Górze jak tylko dowie się o wypadku byłej narzeczonej. Tyle tylko, że Kosenko nie odejdzie od Wilczewskiego, co tylko umocni ich uczucie, którego już nikt ani nic nie zniszczy! Dlatego w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sikorka uśmiechnie się w kierunku Drabika, czym Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na swoim Instagramie. Aktorka zamieściła wspólne zdjęcie Hani z Miłoszem, a także Oleny z Michałem, przez co fani nie mają żadnych wątpliwości jak to się skończy!

- E K I P A 👩🏻‍⚕️👨🏼‍⚕️🚑 @nadobreinazle.official @tannita_malkova @mateuszjanicki @mroznerski - podpisała Marta Żmuda Trzebiatowska pod wspólnym zdjęciem z Leśnej Góry.

- Mam nadzieję, że to zdjęcie nie oznacza, że Michał będzie z Oleną, a Hania z Miłoszem. Cały czas głęboko wierzę w powrót Matołków ✊🏼 chociaż po ostatnim sezonie i zdjęciach z planu tracę już resztki nadziei - skomentowała fanka.

Co więcej, aktorka odpowiedziała na pytania fanów o powrót Matołków w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach, które rozwiewają wszelkie wątpliwości. Uwielbiana Hania skomentowała je emotikoną ze złamanym sercem, przez co dała jasno do zrozumienia, że Sikorka i Wilczewski już nie będą razem. Ale za to w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej pojawią się dwie pary, gdyż nie tylko Oleny i Michała, ale również Hani i Miłosza, którego wątek znacząco się rozwinie! Zatem pozostaje mieć nadzieję, że również pod kątem Sikorki, która przecież od początku nie była Drabikowi obojętna!

Na dobre i na złe. Olena i Michał w dziwnym trójkącie z Artiomem. Kogo wybierze Kosenko?
Najnowsze