Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Gdzie jest córka Marcina i Dominiki? To nie przypadek, że nie pokazują Emilki - ZDJĘCIA

2023-06-20 14:57

Na planie "Na dobre i na złe" kręcone są właśnie odcinki nowego sezonu, w których po wakacjach do Leśnej Góry wrócą na dłużej Marcin Molenda (Filip Bobek) i Dominika (Paulina Gałązka). Ostatni raz razem anestezjolog i jego ukochana pojawili się ponad dwa lata temu. Od tego czasu nie było wiadomo co się dzieje w ich życiu, jak radzą sobie z wychowaniem obecnie 2,5-letniej córki Emilki. Relacje zza kulis "Na dobre i na złe" dowodzą, że u Marcina i Dominiki będzie się sporo działo. Ale dlaczego nigdzie nie pokazują ich córki? Co się stanie z Emilką? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu serialu.

Dlaczego na planie "Na dobre i na złe" nie pokazują córki Marcina Molendy i Dominiki, małej Emilki?

Powrót Dominiki do Marcina w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2023 dostarczy wiele emocji, bo nie obędzie się bez tragicznych zdarzeń! Kiedy na początku maja Paulina Gałązka na swoim profilu na Instagramie ogłosiła, że po ponad dwóch latach wróci do obsady serialu, stało się jasne, że w życiu Molendy i jego ukochanej wydarzy się coś, co będzie miało duży wpływ na przyszłość tej pary. Choć produkcja trzyma w tajemnicy jak potoczą się dalsze losy Marcina i Dominiki, to nie bez znaczenia pozostaje fakt, że za kulisami "Na dobre i na złe" nie jest pokazywana ich córka!

Gdzie będzie Emilka z "Na dobre i na złe" w nowym sezonie? Czemu nic nie wiadomo córce lekarza z Leśnej Góry i jego partnerki? Emilka, tak samo jak Dominika, od dłuższego czasu nie pojawiała się w życiu Marcina, ale czy to oznacza, że z 2,5-letnią dziewczynką coś się stanie? Nieprzypadkowo relacje z planu "Na dobre i na złe" powstają w taki sposób, że widać na nich tylko sceny z Marcinem i Dominiką, którzy na terenie szpitala prowadzą jedynie pusty wózek Emilki.

Takie ujęcia budzą niepokojów fanów "Na dobre i na złe", ale na rozwiązanie zagadki nieobecności córki Marcina Molendy trzeba będzie trochę poczekać. Być może do obsady serialu dołączy nowa dziewczynka w roli Emilki. Od dramatycznego porodu Dominiki w styczniu 2021 roku małą bohaterkę grała Sara Lesiczka, która obecnie występuje także w roli Gabrysi w "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze