Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz po stracie Kasi znajdzie pocieszenie u Wiktorii - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz po stracie Kasi znajdzie pocieszenie u Wiktorii - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz po stracie Kasi znajdzie pocieszenie u Wiktorii - WIDEO

Szok w "Na dobre i na złe"! W nowym sezonie po wakacjach 2021 Falkowicz (Michał Żebrowski) dostanie dwa "strzały" od losu - jeden zły, ale drugi szczęśliwy! Najpewniej profesor straci małego Edzia (Ksawery Sudoł), bo wyjdzie na jaw zamiana dzieci, zaraz po narodzinach w szpitalu. I kiedy Falkowicz będzie się wykłócał z biologicznym ojcem dziecka - gwiazdą disco polo Bolkiem (Sławomir Zapała) - na korytarzu w Leśnej Górze zjawi się "anioł"! Profesor dosłownie oszaleje z radości na widok Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Czy Consalida zostanie z nim na dłużej z Andrzejem i pomoże mu po stracie żony Kasi (Ilona Ostrowska)? Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

Co będzie w "Na dobre i na ze" po wakacjach 2021 z Falkowiczem i jego synem?

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Falkowicz nadal będzie w fatalnym stanie psychicznym po śmierci Kasi (Ilona Ostrowska). Jak pamiętamy Smuda zginęła pod gruzami szpitala w Leśnej Górze po wybuchu gazu. Profesor w ułamku sekundy został sam z małym synkiem, Edziem i załamaną Matyldą (Amelia Czaja). W nowym sezonie "Na dobre i na złe" będzie jeszcze gorzej, bo okaże się, że Falkowicz tuli do ojcowskiej piersi nieswojego syna - okaże się, że w szpitalu zamieniono noworodki i jego mały Edzio tak naprawdę jest synkiem gwiazdora disco polo Bolka. I właśnie przy dyskusji na ten temat na korytarzy w Leśnej Górze profesor zobaczy swoje "zbawienie" - jak on się ucieszy na widok Wiktorii!

- Niech mnie ktoś uszczypnie! - zacznie krzyczeć Falkowicz rzucając się na powitanie Consalidy w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej.

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama

Na materiale z "Kulis Na dobre i na złe" widzimy, że Wiktoria i Falkowicz padną sobie w ramiona a na twarzy profesora nareszcie pojawi się uśmiech! 

Wiktorię widzimy też na materiale WIDEO z przyszłym odcinków "Na dobre i na złe", we fragmencie, w którym Katarzyna Skrzynecka opowiada o swojej opiece nad rodziną Falkowicza. Consalida w zaawansowanej ciąży spaceruje z Aliną i Matyldą. Czy to oznacza, że po wakacjach 2021 Wiktoria stanie się częścią tej rodziny?    

- W przyszłym sezonie Alina będzie się starała pomagać rodzinie Falkowiczów i Matyldzie, której stara się zastąpić mamę. A przynajmniej wspomóc ja jako najbliższa ciotka - mówi Skrzynecka w "Kulisach Na dobre i na złe". 

Na razie wygląda na to, że radość Falkowicza w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nie potrwa długo. Wiktoria po wakacjach jednak nie będzie wcale myślała o pozostaniu na dłużej w Leśnej Górze.  Kiedy urodzi, rozmarzonym tonem będzie opowiadać wściekłemu Falkowiczowi o rozbawionemu Tretterowi, jak jej jest dobrze w ciepłym kraju....

- Na pewno tęsknisz do naszej szaroburości - zapyta z uśmiechem doktor Tretter.

- Strasznie! Ale potem sobie idę na plażę, zaciskam mocno zęby i myślę sobie, no dobra, jakoś to ciepło i ten turkus mogę wytrzymać.  

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Edzio (Ksawery Sudoł)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Edzio (Ksawery Sudoł)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Tretter (Piotr Garlicki), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski), Tretter (Piotr Garlicki)

i

Autor: Artrama
Najnowsze