Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dramat Matyldy po stracie matki. Nawet Alina nie będzie mogła się do niej zbliżyć - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dramat Matyldy po stracie matki. Nawet Alina nie będzie mogła się do niej zbliżyć - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dramat Matyldy po stracie matki. Nawet Alina nie będzie mogła się do niej zbliżyć - WIDEO

2021-06-09 11:45

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 trauma nie opuści Falkowicza (Michał Żebrowski) i jego bliskich. Matylda (Amelia Czaja) pogrąży się w tęsknocie za zmarłą Kasią Smudą (Ilona OStrowska). Sytuacja rodzinna całkowicie wymknie się spod kontroli, a Andrzej przestanie panować nad domem. W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 do akcji pomocy Falkowiczowi i Matyldzie włączy się Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), ale nawet ona nie da rady przebić się przez dramat nastolatki. Ciotka zauważy bardzo niepokojące objawy u młodej dziewczyny.

Dramat Falkowicza i Matyldy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021

W nadchodzącym sezonie "Na dobre i na złe" Falkowicz nie będzie przypominał samego siebie. Dystyngowany profesor przestanie panować nad swoim życiem i zamieni się w roztargnionego i zagubionego mężczyznę, który ledwo godzi ojcostwo z obowiązkami domowymi. Śmierć Kasi Smudy w poprzednim sezonie "Na dobie i na złe" spowodowała rodzinną traumę, która nie opuści także Matyldy. Dziewczyna będzie musiała patrzeć się na nieudolność i tragedię ojca oraz słuchać ciągłych płaczów małego Edzia (Ksawery Sudoł).

- Gdzie Edzia mleko w proszku? - zapyta roztargniony Andrzej. - Zajrzyj do lodówki! - poradzi mu Matylda. - Wczoraj były tam klucze... - doda w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

Na dobre i na złe, odcinek 810: Straszna śmierć Kasi Smudy po wybuchu w Leśnej Górze. Zginie nie tylko żona Falkowicza?

To dopiero początek rodzinnego koszmaru w "Na dobre i na złe". Matylda zauważy, że ojciec w ogóle nie wie co ma robić. Dobije ją skurczone i pofarbowane na różowo pranie, które zniszczył Andrzej. 

- Prałeś w 90 stopniach? - zapyta dziewczyna i pokaże skurczone ubrania. - Różowe...? Wszystko różowe? Nie specjalizuję się w tekstyliach!

Dramat u Falkowicza w "Na dobre i na złe" wymknie się spod kontroli do tego stopnia, że do akcji wkroczy Alina. Przerażona tym, co wyprawia się w domu bliskich i w jakim stanie są Matylda i Edzio. Zaproponuje szwagrowi pomoc w opiece nad dziećmi.

- Moje dzieci mają matkę. Miały. To nie byłaś i nie będziesz ty - burknie urażony Falkowicz. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Alina w "Na dobre i na złe" po wakacjach tak łatwo się nie podda. 

- Ciotki też potrzebują. Nawet bardzo, w obecnej sytuacji... - zauważy Fisher. - To jest nasza sytuacja, nie twoja - Andrzej będzie bezwzględny. - Moja siostra i dzieci mojej siostry. Matylda jest sina ze stresu. Edzio płacze dniem i nocą... - nakreśli sytuację Alina. - Bo stracił matkę. Woła ją! - krzyknie Andrzej. - Bo jesteś drażliwy, nerwowy, nieszczęśliwy! Edzio jest za mały, nie wie, że stracił matkę. Daj sobie pomóc. Są na to leki, na bezsenność, na depresję... - spróbuje uspokoić szwagra Alina. - Żałoba to nie powód do leków! 

Ostra dyskusja w "Na dobre i na złe" zacznie zmierzać donikąd, ale prawda będzie taka, że bez pomocy Aliny prawdopodobnie się nie obejdzie. Doktor Fisher zauważy dramatyczny stan Matyldy i Edzia i spróbuje im pomóc. Czy jej się to uda? Dowiemy się wkrótce. 

Najnowsze