Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kiedy kolejny 779 odcinek po przerwie?

2020-04-29 21:51 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kiedy kolejny 779 odcinek po przerwie?
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kiedy kolejny 779 odcinek po przerwie?

Emisja "Na dobre i na złe" została przerwana, a sezon skończył się jeszcze przed wakacjami 2020! Powód? Przez epidemię koronawirusa produkcja "Na dobre i na złe" stanęła, a zabrakło nowych odcinków do emitowania w TVP2. Kiedy serial o lekarzach z Leśnej Góry wróci na antenę? Kiedy kolejny 779 odcinek "Na dobre i na złe" pojawi się w telewizji po przerwie? Dopiero we wrześniu po wakacjach, czy jeszcze później? Co dalej z "Na dobre i na złe"?

Kiedy emisja 779 odcinka "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020?

Na nowy 779 odcinek "Na dobre i na złe" widzowie będą musieli poczekać co najmniej kilka miesięcy. W najlepszym wypadku emisja nowego sezonu "Na dobre i na złe" ruszy na początku września, być może w środę, 2.09.2020, ale wszystko zależy kiedy dokładnie ekipa wróci na plan. Produkcja serialu zakończyła się na 778 odcinku i kolejnych już po prostu nie ma.

Scenariusze dalszy losów lekarzy z Leśnej Góry są gotowe, lecz ze względu na epidemię koronawirusa nie ma możliwości nakręcenia premierowych odcinków. Fani "Na dobre i na złe" nie mają co więc liczyć na zwiastuny nowego sezonu czy wieści z planu. W serialowym szpitalu, czyli na terenie hali produkcyjnej w Falenicy na razie nic się nie dzieje.

Patrz też: Koniec Na dobre i na złe. Michał przez Justynę straci Hanię na zawsze! Narzeczona ucieknie przed ślubem - WIDEO

Na pewno 779 odcinek "Na dobre i na złe" pojawi się w TVP2 najszybciej jak to tylko możliwe, ale nie wcześniej niż w jesiennej ramówce. Tajemnicą pozostają dalsze losy bohaterów, zwłaszcza Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska), która uciekła od Michała (Mateusz Janicki) w finałowym odcinku sezonu i wyjechała bez słowa wyjaśnienia.

Na pewno na jakiś czas Marta Żmuda Trzebiatowska zniknie z "Na dobre i na złe", bo aktorka jest w ciąży i wkrótce ma wyznaczony termin porodu. Nieznane też pozostają perypetie innych lekarzy - Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), która nawiązała romans z Maksem Begerem (Tomasz Ciachorowski) oraz Marcina Molendy (Filip Bobek), którego ukochana Dominika (Paulina Gałązka) jest w ciąży.

Wszystko wyjaśni się w 779 odcinku "Na dobre i na złe" i w nowym sezonie po wakacyjnej przerwie, który może ruszy już od września!

Koniec Na dobre i na złe. Bójka na ślubie w ostatnim odcinku! Michał dostanie łomot od pana młodego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Koniec Na dobre i na złe. Agata umówi się na seks z psycholem Maksem w 778 odcinku! Zapomni o Szczepanie? ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze