Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Czarne chmury nad Leśną Górą. Koronawirus w szpitalu!

2020-07-17 21:00 Aleksandra Niedźwiedź
Koronawirus w Na dobre i na złe
Autor: instagram Koronawirus w "Na dobre i na złe"

Prace nad nowymi odcinkami „Na dobre i na złe” ruszyły na dobre. Gwiazdy medycznej produkcji - Tomasz Ciachorowski i Marta Żmuda Trzebiatowska - zdradzili nam, co czeka widzów jesienią w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Szpital w Leśnej Górze zostanie zaatakowany przez koronawirusa? Czy Hania Sikorka wróci do "Na dobre i na złe"?

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aktorzy powrócili na plan zdjęciowy już kilka tygodni temu, choć praca nad nowymi odcinkami ze względu na pandemię, wygląda teraz nieco inaczej, a produkcja zadbała o cały szereg dodatkowych środków bezpieczeństwa. Okazuje się z resztą, że obecna sytuacja znajdzie także swoje odbicie w nowym sezonie, który zobaczymy jesienią, a personel Leśnej Góry będzie musiał stawić czoła tym samym problemom, z którymi od kilku miesięcy borykają się służby medyczne w całym kraju.


W serialu "Na dobre i na złe" jak w życiu


- Scenarzyści „Na dobre i na złe” postanowili wyjść naprzeciw bieżącym wydarzeniom – zapowiada Tomasz Ciachorowski czyli serialowy kardiochirurg Maks Beger. - Jedna trzecia wszystkich zakażeń koronawirusem miała miejsce właśnie w ośrodkach służby zdrowia. Staramy się te sytuacje odzwierciedlić w serialu i pokazać, jak to wygląda na pierwszej linii frontu.

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zobaczymy więc wiele sytuacji, które od kilku miesięcy stały się nową rzeczywistością w polskich szpitalach. Personel medyczny w Leśnej Górze będzie musiał nosić przyłbice i sprzęt ochronny, a przed wejściem do budynku pojawi się specjalny namiot, w którym pacjenci będą badani zanim zostaną przyjęci na SOR.


Miłosne zawirowania Agaty i Maksa w "Na dobre i na złe"


To nie koniec zmian w życiu bohaterów serialu. Spore zamieszanie wywoła także romans, jaki połączył Maksa Begera z doktor Agatą Woźnicką w ostatnim odcinku przed wakacjami.


- Maks ogląda się za spódniczkami i pozwala sobie wobec kobiet na wiele, może nawet zbyt wiele, ale doktor Woźnicka, grana przez Emilię Komarnicką, budzi w nim nie tylko pożądanie – zapowiada Ciachorowski. - Zapałał do niej prawdziwym uczuciem i będzie się starał zdobyć serce Agaty, choć ona nie do końca wyzwoliła się jeszcze z uczucia, którym darzyła Szczepana. Sam jednak do końca nie wiem jeszcze, scenarzyści planują rozwinąć ich relację – dodaje.

Aktor zdradza jednocześnie, że nowy romans w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" nie pozostanie bez wpływu na życie pozostałych bohaterów i doprowadzi do niejednego konfliktu.

Na dobre i na złe, odcinek 705, Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 705, Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

To jeszcze nie koniec Hani Sikorki w "Na dobre i na złe"


Trudne chwile w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 czekają też Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego związek z Hanią w ostatnim odcinku sezonu stanął pod znakiem zapytania, gdy ukochana opuściła go bez słowa. Widzowie muszą przygotować się na chwilowe rozstanie z bohaterką graną przez Martę Żmudę Trzebiatowską, która niedawno została mamą po raz drugi i w najbliższym czasie zamierza się poświęcić przede wszystkim rodzinie. Nie oznacza to jednak jej rozstania z produkcją.


- Doktor Sikorka nie zniknie w jesiennych odcinkach – zapewnia Marta Żmuda Trzebiatowska. - Będzie obecna duchem, ale też i ciałem – choć tu zdecydowanie mniej. Tęsknię już za planem i moją ukochaną ekipą. Jak tylko będę gotowa wrócić już do pracy, wierzę, że scenarzyści przygotują ekscytujące wyzwania dla doktor Sikorki.

Najnowsze