Na dobre i na złe. Odmieniony Falkowicz wróci do Kasi. Ufarbuje włosy i zmieni fryzurę na wieść o ciąży

i

Autor: Instagram

Na dobre i na złe. Odmieniony Falkowicz wróci do Kasi. Ufarbuje włosy i zmieni fryzurę na wieść o ciąży

2020-10-09 11:11

Świetna wiadomość dla widzów "Na dobre i na złe" - doktor Falkowicz (Michał Żebrowski) wraca do Leśnej Góry! W dodatku będzie zupełnie odmieniony - na wieść o ciąży Kasi (Ilona Ostrowska) wyraźnie odmłodnieje! Radosną wiadomość przekazał na swoim profilu na Instagramie Michał Żebrowski, na co fani "Na dobre i na złe" zareagowali entuzjastycznie! Zobacz jak będzie wyglądał odmieniony Falkowicz u boku szczęśliwej Kasi - ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe". Falkowicz wraca do Kasi! Odmłodnieje na wieść o ciąży

Informację o powrocie do "Na dobre i na złe" opublikował na swoim profilu na Instagramie Michał Żebrowski. Pod zdjęciem, na którym jeszcze wygląda jak siwy nobliwy pan, napisał: 

- Wracam do Was- Falko. 

Żeby nie było już żadnych wątpliwości Żebrowski pokazał też drugie zdjęcie, na którym wygląda 10 lat młodziej! Zapewne scenarzyści "Na dobre i na złe" uznali, że ciąża Kasi to tak istotna zmiana w życiu szpitala w Leśnej Górze, że ukochany mąż musi być przy niej. No bo dlaczego miałaby ich wspólne wymarzone dziecko wychowywać sama?

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza
Na dobre i na złe: Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Instagram

Fani zareagowali natychmiast na dobre wieści i pod postem gwiazdora "Na dobre i na złe" posypała się lawina radosnych komentarzy. 

- Tęsknię za Falko! Nudą wieje w Leśnej Górze ??

- Nareszcie ?bez Falko ni ma serialu ??

- No ja myślę, bardzo tęsknię za doktorkiem. Przepraszam, za Profesor Falkowiczem ? kocham tego wariata ❤️?

- I bardzo dobrze. Brakowało mi tego uroczego sarkazmu!

Radość jest tym większa, że od pewnego czasu krążyły plotki o odejściu Falkowicza z Leśnej Góry i Żebrowskiego z serialu "Na dobre i na złe" na zawsze. Było nawet podejrzenie, że Falkowicza uśmiercą!

Czujni widzowie sami zauważyli, jak bardzo zmieni się Falkowicz w nowych odcinkach "Na dobre i na złe". 

- Eliksir młodości dla mężczyzn to fryzjer i maszynka do golenia ???

Powrót Falkowicza i jego nowa, młodsza wersja to zapewne w zamyśle twórców "Na dobre i na złe" efekt wybuchu wielkiej radości, którą jest ciąża Kasi. Czy Kasia i jej ukochany mąż doczekają się wspólnie dziecka i razem je wychowają? Przekonamy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze