Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 913: Mundek pomoże Falkowiczowi dorwać Sarę! To on załatwi oszustkę - ZDJĘCIA

2024-03-06 21:48

W 913 odcinku "Na dobre i na złe" Mundek (Grzegorz Małecki) postanowi odwdzięczyć się Falkowiczowi (Michał Żebrowski) za posadę w Leśnej Górze! Tym bardziej, gdy dowie się o dalszych problemach Andrzeja z Sarą (Agnieszka Kawiorka), przez którą nie dość, że stracił oszczędności życia i dach nad głową, to teraz jeszcze musi stawiać się na policji. W 913 odcinku "Na dobre i na złe" Bacewicz zastawi na Berezińską pułapkę, a oszustka w końcu połknie haczyk! Przyjaciel Andrzeja załatwi Sarę, a koszmar profesora wreszcie się skończy? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 913 - środa, 13.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 913 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Mundek, bezdomny filozof, z którym ostatnio wspólny język znalazł Falkowicz. Wszystko przez to, że Bacewicz także został oszukany przez kobietę, która zabrała mu wszystko, a on wylądował na ulicy. Dlatego zrozumiał Andrzeja jak mało kto i okazał mu wsparcie, a ten w ramach podziękowania wspomniał o połówce etatu w swoim szpitalu, na którą jak podaje swiatseriali.interia.pl w 913 odcinku "Na dobre i na złe" Mundek postanowi zaaplikować i je otrzyma, za co będzie ogromnie wdzięczny profesorowi. A jego obecność posłuży także i Andrzejowi, który będzie miał komu się wygadać!

- Muszę się komuś wyżalić, a ty jesteś jedyny, który mnie zrozumie - wyzna Falkowicz, po czym zaprosi Bacewicza do swojego gabinetu.

Oczywiście, w 913 odcinku "Na dobre i na złe" Mundek przyjmie zaproszenie Andrzeja i od razu zainteresuje się sprawą. Tym bardziej, iż znów będzie ona dotyczyć oszustki Sary, przez którą profesor nie dość, że stracił oszczędności, dom czy samochód, to jeszcze za sprawą negatywnych komentarzy dobre imię, jak i łatkę stalkera Berezińskiej!

- Co się stało? – zapyta Bacewicz. 

- Wyobraź sobie, że znowu wezwali mnie na komisariat, znowu musiałem się tłumaczyć! Muszę się tłumaczyć, że nękam Sarę. Ja! Chociaż to ona mnie okradła! – wyrzuci z siebie Andrzej.

W 913 odcinku "Na dobre i na złe" Bacewicz przejmie się sytuacją Falkowicza i zacznie go pocieszać! Ale to nie wszystko, gdyż Mundek zaoferuje mu także swoją pomoc w schwytaniu oszustki, mimo iż Andrzej straci już wszelkie nadzieje na to, że dosięgnie ją sprawiedliwość! Jednak jak się okaże będzie w dużym błędzie, gdyż w przeciwieństwie do jego planu, ten filozofa wypali!

- Coś wymyślimy. Człowiek jest istotą kombinującą… - uzna Mundek.

- Wymyślimy. Ciekawe, co? – westchnie profesor. 

Chwilę później w 913 odcinku "Na dobre i na złe" Mundek pożyczy eleganckie ubrania i drogi samochód od swojego dawnego znajomego. I w ten sposób przemieni się w biznesmena, aby mieć wabik na Sarę, z którą niezwłocznie nawiąże kontakt, a nawet się spotka. A następnie wymyśli przebiegły podstęp, aby wyciągnąć ją na wytworną kolację. A mianowicie wyleje kawę na jej płaszcz, po czym postanowi się zrehabilitować. I nieświadoma niczego Berezińska w 913 odcinku "Na dobre i na złe" w końcu połknie haczyk! A Mundek przekaże Andrzejowi radosne wieści!

- "Właśnie poznałem TWOJĄ SARĘ. Będzie dobrze" - napisze w SMS-ie do Falkowicza.

Na dobre i na złe. Falkowicz zatrzymany przez policję! Oszustka Sara załatwi Andrzeja
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze