Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 901: Agata i Konica wreszcie pójdą na całość?! To z litości go przygarnie - ZDJĘCIA

2023-12-13 21:14

W 901 odcinku "Na dobre i na złe" Rafał (Robert Koszucki) zacznie organizować Jasiowi (Mateusz Bożek) imprezę urodzinową, z której niespodziewanie zostanie wykluczony! Syn Konicy wyprosi ojca z domu na czas uroczystości, przez co lekarz nie będzie miał, co ze sobą zrobić, a przede wszystkim, gdzie spać! Ale na szczęście w 901 odcinku "Na dobre i na złe" nad Rafałem zlituje się Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), która zaprosi go do siebie na noc! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 901 - środa, 13.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 901 odcinku "Na dobre i na złe" Konica zajmie się przygotowaniami do imprezy urodzinowej Jaśka, o którego życie stoczył dramatyczną walkę wraz z Agatą. Przypomnijmy, że syn Rafała miał poważne problemy z oddychaniem tuż po powrocie z młodszym bratem Adasiem (Artur Sokólski) z obozu harcerskiego znad morza. Niestety, w pewnym momencie jego serce się zatrzymało, ale na szczęście udało się go uratować, dzięki czemu Jaś nie podzielił losu swojej tragicznie zmarłej siostry Małgosi (Daria Domaszewicz). A ta tragedia pozwoliła Rafałowi zrozumieć, co tak naprawdę jest w życiu ważne. I z tego względu w 901 odcinku "Na dobre i na złe" Konica postanowi wyprawić synowi wyjątkowe urodziny. Szczególnie, że po imprezie niespodziance dla Woźnickiej będzie miał już w tym wprawę, ale tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z jego planem!

Wszystko przez to, że w 901 odcinku "Na dobre i na złe" Jasiek wyprosi ojca z własnej imprezy, przez co Rafał nie będzie miał co ze sobą zrobić i gdzie się podziać. A co gorsza, Konica będzie po wyczerpującym dyżurze w Leśnej Górze, ale na szczęście nie zostanie bez dachu nad głową, gdyż zlituje się nad nim Agata! W 901 odcinku "Na dobre i na złe" Woźnicka zaprosi przyjaciela pod swój dach, przez co lekarze spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc! I wówczas Rafał nie będzie miał do syna żadnych pretensji, gdyż również spędzi ten wieczór wyjątkowo miło na wspólnej kolacji z Agatą i wzajemnych przebierankach! Ale czy tylko na tym?

Czy w 901 odcinku "Na dobre i na złe" między Agatą i Rafałem dojdzie do czegoś więcej? Bardzo możliwe, gdyż lekarze już wcześniej mieli się ku sobie, gdy najpierw próbowali ich połączyć właśnie synowie Konicy, a po wypadku Jasia stali się sobie wyjątkowo bliscy. To wtedy Rafał zrozumiał, że Agata jest dla niego kimś więcej, ale bał się zrobić kolejny krok! Jednak w 901 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał ku temu dobrą okazję! Ale czy się odważy? Przekonamy się już niebawem! Szczególnie, że Woźnicka sama wyjdzie z inicjatywą, więc już wszystko pozostanie w jego rękach!

Na dobre i na złe. Huczne wesele Blanki i Mario. Wyciekły pierwsze ujęcia sukni panny młodej
Listen on Spreaker.
Najnowsze