Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 894: Rodzina Falkowicza wyląduje na ulicy! Wspólnik Sary naśle na nich nie tylko komornika - ZDJĘCIA

2023-10-11 21:52

W 894 odcinku "Na dobre i na złe" u Falkowicza (Michał Żebrowski) ponownie zjawi się komornik (Andrzej Kłak) z żądaniem natychmiastowego opuszczenia domu! Dopiero wtedy o problemach Andrzeja dowie się Matylda (Amelia Czaja), która już wcześniej zdążyła poznać się na oszustce Sarze (Agnieszka Kawiorska), ale przybrany ojciec nie chciał jej słuchać. Oczywiście, Falkowicz w 894 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie chciał opuścić swojej posiadłości, dlatego Adam (Jacek Ryś) naśle na jego rodzinę bandytów, aby wymusić na nim zmianę decyzji! Czy mu się to uda? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 894 - środa, 18.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 894 odcinku "Na dobre i na złe" w domu Falkowicza ponownie zjawi się komornik, jednak tym razem pójdzie o krok dalej, gdyż zablokowane konta profesora już mu nie wystarczą. A to dlatego, że wspólnik Sary zażąda natychmiastowej egzekucji, a, że profesor zastawi swój dom pod pożyczkę na zakup sprzętu do fundacji "Tętnica", to komornik każe mu go natychmiast opuścić! I wtedy o problemach Andrzeja w końcu dowie się Matylda, która już wcześniej zdąży poznać się na oszustce Sarze, ale przybrany ojciec jej nie posłucha. Wszystko przez to, iż będzie zaślepiony atrakcyjną chemiczką, a także wizją świetlanej przyszłości, które odbiorą mu rozum. Do tego stopnia, że Falkowicz pójdzie za namową Berezińskiej i przeznaczy nie tylko wszystkie swoje oszczędności, ale i zastawi dom, aby zakupić sprzęt po rzekomo atrakcyjnej cenie, w efekcie czego w 894 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie już z niczym!

Nie dość, że w 894 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej nie będzie miał już dostępu do swoich kont bankowych i zostanie bankrutem, to jeszcze wspólnie z rodziną wyląduje na ulicy! Oczywiście, Falkowicz nie będzie chciał opuszczać swojej rezydencji, ale Adam nie będzie miał zamiaru czekać. I gdy profesor nie wyniesie się "po dobroci", to naśle na jego rodzinę groźnych bandytów, którzy będą mieli zmusić go do wyprowadzki. Tym bardziej, że gangsterzy nie wezmą sobie na cel tylko jego, ale również Jadzię (Aldona Jankowska), Matyldę i Edzia (Wiktor Leszczyński). Wówczas w 894 odcinku "Na dobre i na złe" w domu Falkowicza pojawi się zaalarmowany policjant (Paweł Rutkowski), który przegoni Bastiego (Artur Bocheński) i Kondzia (Filip Gurłacz), ale to nie będzie koniec problemów profesora!

A to dlatego, że w 894 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zostanie wezwany do prokuratury celem złożenia wyjaśnień. Andrzej wyjaśni, iż był zaślepiony pragnieniem sławy i uległ wizji, którą roztoczyła przed nim Sara. A na domiar złego w 894 odcinku "Na dobre i na złe" odkryje, że jego wróg Nawal (Maciej Jackowski) współpracuje z prokuraturą i bada sprawę defraudacji środków fundacyjnych, co już w ogóle skomplikuje jego i tak kiepską sytuację. Czy Falkowicz jeszcze zdoła się z tego wybronić? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze