Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 891: Sara oszuka Falkowicza. Okradnie Andrzeja i wpędzi go w długi - ZDJĘCIA

2023-09-27 19:58

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Sara (Agnieszka Kawiorska) okaże się zwykłą oszustką, która podejdzie i okradnie samego Falkowicza (Michał Żebrowski)! Berezińska najpierw namówi profesora do założenia fundacji, a następnie zachęci go do zakupu innowacyjnego sprzętu po atrakcyjnej cenie. Oczywiście, w 891 odcinku "Na dobre i na złe" zaślepiony Andrzej pójdzie za jej radą, ale na ten cel zabraknie mu środków, dlatego zapożyczy się u jednego z pacjentów, który wyrazi swoje zainteresowanie autorskimi badaniami. Tyle tylko, że Falkowicz nie będzie świadomy, że Adam (Jacek Ryś) i Sara działają w zmowie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 891 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz, za namową Sary, założy fundację "Tętnica", którą opatrzy własnym nazwiskiem i zacznie czekać na przyznanie grantu. W międzyczasie w szpitalu pojawi się niejaki Adam, który przedstawi się jako biznesmen, a przy okazji zdradzi profesorowi, iż pracuje w firmie, udzielającej pożyczek. Mężczyzna trafi do Leśnej Góry z problemami z krążeniem, a jak tylko dowie się o autorskich badaniach Berezińskiej i Falkowicza nad stworzeniem substancji, która miałaby leczyć niezaawansowane zmiany miażdżycowe, to od razu wyrazi nimi swoje zainteresowanie. A co więcej, jak podaje swiatseriali.interia.pl sam wyrazi chęć testowania ich leku, co ogromnie ucieszy Andrzeja. Szczególnie, że w 891 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Adam byłby świetnym kandydatem, gdyż będzie na takim etapie choroby, gdzie jego tętnice dopiero zaczną się zwężać, a lek będzie miał je udrożniać!

Oczywiście, w 891 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej nie będzie świadomy, że Adam jest dobrym znajomym Sary i nie pojawił się w Leśnej Górze bez przyczyny! A to dlatego, że Berezieńska nieoczekiwanie zawiadomi Falkowicza, iż zgłosiła się do niej firma, zajmująca się pośrednictwem w handlu sprzętem medycznym i chce zaoferować jego fundacji zakup innowacyjnych maszyn po atrakcyjnej cenie. Tyle tylko, że będzie trzeba za nie od razu zapłacić, aby okazja nie przeszła koło nosa! I tak w 891 odcinku "Na dobre i na złe" Sara okłamie Andrzeja, że wpłaciła na konto fundacji wszystkie swoje oszczędności, a na dodatek zastawiła u Adama swoje mieszkanie tylko po to, aby zachęcić go do podobnego kroku, o finalnie jej się uda!

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Sara da Andrzejowi jasno do zrozumienia, że w tym przypadku chodzi o czas, którego zostało im coraz mniej. W tej sytuacji zaślepiony i niczego nieświadomy Falkowicz zdecyduje się zaciągnąć u Adama horrendalną pożyczkę i wpłaci na konto fundacji ogromną sumę. I tyle zobaczy nie tylko pieniądze, ale również i Sarę, która po otrzymaniu środków przepadnie jak kamień w wodę! Choć w 892 odcinku "Na dobre i na złe" Berezińska umówi się na wspólne świętowanie sukcesu z Falkowiczem, to nie zjawi się na spotkaniu, a na dodatek przestanie odbierać telefony od profesora! Oczywiście, zaniepokojony Andrzej zgłosi jej zaginięcie na policji, a po chwili odkryje, że nie działają jego karty płatnicze, zaś jego konta zajął komornik! Dopiero wtedy profesor zda sobie sprawę, że padł ofiarą manipulantki i oszustki! I gorzko pożałuje, że nie posłuchał Matyldy (Amelia Czaja), która jako pierwsza się na niej poznała!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze