Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 887: Falkowicz oczaruje Sarę! Wciągnie go w badania za duże pieniądze - ZDJĘCIA

2023-08-30 21:05

W 887 odcinku "Na dobre i na złe" nowego sezonu Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowi zaangażować się w badania Sary (Agnieszka Kawiorska). Co więcej, profesor z Leśnej Góry zaprosi Sarę na salę operacyjną, aby mogła przyjrzeć się z bliska jednemu z wykonywanych przez niego zabiegów. W 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Berezińska będzie pod wrażeniem umiejętności profesora i szybko zrozumie, że popełniła ogromny błąd, za który od razu przeprosi! A reakcja Andrzeja zaskoczy ją jeszcze bardziej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ z 887 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 887 - środa, 30.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz dotrzyma słowa i postanowi zaangażować się w badania Berezińskiej nad stworzeniem substancji, która miałaby leczyć niezaawansowane zmiany miażdżycowe. Tym bardziej, że jej projekt pochwali nie tylko laborant Miłosz (Mikołaj Roznerski), ale również inni koledzy po fachu profesora, dzięki czemu zda sobie sprawę, że warto się w niego włączyć, a nawet firmować go własnym nazwiskiem.

Dlatego już w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Andrzej rozpocznie swoją współpracę z Sarą, którą zaprosi nawet na salę operacyjną, aby mogła przyjrzeć się jednemu z zabiegów pod jego batutą!

W 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Sara będzie pod wrażeniem umiejętności profesora i szybko zrozumie, że źle go oceniła. Dopiero wtedy chemiczka zda sobie sprawę, że popełniła duży błąd, odrzucając profesora na rzecz młodszego Michała (Mateusz Janicki). A to dlatego, że Falkowicz udowodni jej, że zyskał ten tytuł nie bez przyczyny! Oczywiście, w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Berezińska przeprosi Andrzeja, a jego reakcja na to zaskoczy ją jeszcze bardziej niż sama operacja!

- Myślałam, panie Andrzeju, że jako profesor jest pan już tylko zadufanym w sobie teoretykiem... A tu proszę! - przyzna Sara.

- Lubię zaskakiwać... Dzielnie pani wszystko zniosła! - stwierdzi Andrzej.

- Przy panu nie poczułam żadnego lęku, tylko podziw... - powie z uznaniem.

Tym bardziej, że jeszcze w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Andrzej zaprosi ją do siebie, czym kompletnie zszokuje również Jadzię (Aldona Jankowska) i Matyldę (Amelia Czaja), gdyż będzie to pierwsza kobieta, która zjawi się u nich po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i to jeszcze z zaproszenia profesora. Tyle tylko, że w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie wszystko potoczy się tak jakby Sara mogłaby sobie wymarzyć. Chemiczka z góry uprzedzi Andrzeja, że ich projekt będzie wymagał sporych funduszy, ale i na to Falkowicz znajdzie rozwiązanie!

- Jeśli uda nam się wyprowadzić badania na szerokie wody… - zacznie Berezińska, ale Falkowicz wejdzie jej w słowo - Jeśli? Rynkowi giganci przyjdą do nas po prośbie! I ani się obejrzymy, jak nas połkną…

- Trzeba założyć start-up albo może fundację... Innowacyjne przedsiębiorstwo, które poszukuje modelu inwestycyjnego zapewniającego zyskowny wzrost! Ale i to wymagałoby pieniędzy na start... I to dość dużych. Mam trochę gotówki, ale… - wyjaśni Sara, jednak i w tym przypadku Andrzej nie pozwoli jej dokończyć - Na tym się nie znam… ale jakieś pieniądze to i ja mógłbym zorganizować!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze