Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 889: Matylda uknuje plan przeciwko Sarze! Falkowicz wpadnie w szał - ZDJĘCIA

2023-09-13 21:02

W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Sara (Agnieszka Kawiorska) ponownie zjawi się w domu Falkowicza (Michał Żebrowski), ale nowa wybranka przybranego ojca wcale nie spodoba się Matyldzie (Amelia Czaja). Do tego stopnia, że przyszywana córka Andrzeja wejdzie z nią w tak ostry konflikt, że postanowi raz na zawsze pozbyć się jej nie tylko z ich posiadłości, ale również i życia profesora. W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda obmyśli intrygę przeciwko Berezińskiej, w którą wtajemniczy tylko Jadzię (Aldona Jankowska)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 889 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Sara znów zjawi się w posiadłości Falkowicza, aby pomówić z nim o swoich autorskich badaniach nad stworzeniem substancji, która miałaby leczyć niezaawansowane zmiany miażdżycowe. Tym bardziej, że Berezeińskiej już uda się pozyskać pierwsze fundusze na rozwój projektu, czym od razu postanowi pochwalić się profesorowi. Szczególnie, że w trakcie pobytu na sali operacyjnej pozna Falkowicza od zupełnie innej strony i będzie nim prawdziwie zachwycona, a Andrzej również nie przejdzie obok niej obojętnie. Do tego stopnia, że to najpierw on sam zaprosi chemiczkę do siebie, czym już ogromnie zszokuje Matyldę i Jadzię. Jednak na jednym spotkaniu się nie skończy, gdyż w 889 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sara pojawi się tam z własnej woli!

Tyle tylko, że obecność Berezińskiej w 889 odcinku "Na dobre i na złe" wcale nie ucieszy Matyldy. A to dlatego, że nowa wybranka przybranego ojca w ogóle nie przypadnie jej do gustu i kompletnie jej nie polubi. Do tego stopnia, że wejdzie z Sarą w otwarty konflikt, co z kolei nie spodoba się Andrzejowi. Jednak Matylda wcale nie będzie miała zamiaru zmieniać wobec niej zachowania, a wręcz przeciwnie, gdyż zdecyduje się jej pozbyć z ich życia raz na zawsze! W 889 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Matylda zaplanuje podłą intrygę przeciwko Sarze, a w swój plan wtajemniczy jedynie Jadzię, która oczywiście zgodzi się jej pomóc!

Do czego w 889 odcinku "Na dobre i na złe" posuną się Matylda i Jadzia, aby usunąć Sarę? Czy ich intryga wpłynie na autorskie badania Berezieńskiej, a tym samym jej dalszą współpracę z Falkowiczem? A może to chemiczka wyjdzie z tej bitwy zwycięsko i to siostra i opiekunka Edzia (Franciszek Kurek) będą musiały pogodzić się z porażką? Tego dowiemy się już niebawem w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze