Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 893: Ostra zemsta Begera na Glorii! Przekona się, do czego jest zdolny - ZDJĘCIA

2023-10-11 20:12

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) zacznie staż na kardiologii, gdzie jej opiekunem zostanie Maks (Tomasz Ciachorowski). I choć sama specjalizacja ogromnie ucieszy Krasucką, którą szczególnie zainspiruje przypadek małego Mojżesza (Lockey Ndhlovu), tak wybór mentora niekoniecznie, gdyż lekarka do końca będzie wierzyć, że zajmie się nią Mazur (Igor Michalski), ale niestety prawda okaże się inna! Tym bardziej, że Beger w 893 odcinku "Na dobre i na złe" wykorzysta to przeciwko lekarce! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 893 - środa, 11.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria wróci do pracy w Leśnej Górze. Choć Mojżesz po wszczepieniu zastawki wciąż będzie musiał zostać w szpitalu, tak teraz jego życiu już nie będzie zagrażać niebezpieczeństwo, dzięki czemu Krasucka będzie mogła skupić się na czym innym. A przypadek chłopca tak ją zainspiruje, że sama postanowi zrobić specjalizację z kardiologii, o czym poinformuje samego ordynatora Mazura. Tym bardziej, iż w głębi serca będzie liczyć, że to właśnie on zostanie jej mentorem, ale niestety prawda okaże się inna! Mimo iż Mazur załatwi zgodę Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra) na staż Krasuckiej na jego oddziale, tak postanowi, że to Beger zostanie jej opiekunem, co w 893 odcinku "Na dobre i na złe" niespecjalnie ją ucieszy!

A to dlatego, że w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Maks będzie sobie pozwalał na kąśliwe uwagi pod jej adresem. Oczywiście, nie powstaną one bez przyczyny, gdyż w ten sposób Beger będzie chciał się na niej zemścić za to, iż odsunęła go od operacji Mojżesza, którą nie dość, że sam zaplanuje, to jeszcze wymyśli! Tyle tylko, że kardiolog nie będzie świadomy, iż Gloria podjęła swoją decyzję pod wpływem Oliwi (Irmina Liszkowska), która także chciała się na nim zemścić za to, iż nie zgodził się na jej udział w operacji. I w 893 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie rzucać coraz bardziej nieprzyjemnymi tekstami. Szczególnie, że Krasucka zacznie wypominać mu nieciekawą przeszłość, co również mocno utkwi w jego pamięci!

Jednak w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria nie przestanie zaskakiwać Maksa! Tyle tylko, że i w pozytywnym sensie, gdyż kardiolog będzie pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności i talentu. Czy wówczas da sobie nieco na wstrzymanie, gdyż trudno podejrzewać, aby w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Krasucka skończyła tak samo jak swoja poprzedniczka pod skrzydłami Begera. Tym bardziej, iż Gloria doskonale będzie zdawać sobie sprawę z przeszłości Maksa, czego sam lekarz również będzie świadomy. Zatem czy kardiolog wreszcie jej odpuści? A może wszystko potoczy się w jeszcze innym kierunku? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze