Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 893: Mario odnajdzie zaginioną siostrę! Zaatakuje sutenera, który okaże się jej mężem - ZDJĘCIA

2023-10-11 20:13

W 892 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry trafi pacjent z półświatka, Wałek. Mario (Marcin Korcz) od razu rozpozna w nim gangstera, z czasów, gdy jeszcze pracował dla mafii i rzuci się na niego z pięściami. Milewski będzie przekonany, iż wie on, gdzie znajduje się jego zaginiona siostra i wcale się nie pomyli, gdyż Wałek doprowadzi go do Weroniki (Klaudia Łapot). W 892 odcinku "Na dobre i na złe" Mario zaczai się na siostrę przed jej domem i zaatakuje mężczyznę, z którym przyłapie ją w sypialni! Ale szybko zrozumie jak bardzo pomylił się co do Zbyszka (Adam Bauman), który po starciu z nim wyląduje w szpitalu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 893 - środa, 11.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 892 odcinku "Na dobre i na złe" Mario w końcu trafi na ślad swojej zaginionej siostry, za sprawą której wstąpił do mafii! Tyle tylko, że po poznaniu Blanki (Pola Gonciarz) wszystko się skomplikowało, a zakochany Milewski położył na szali nie tylko własne życie, ale również i Weronki. To wtedy Mario nie wykonał rozkazu Szymona (Marek Bogucki) i nie zabił Consalidy, dzięki której szajka mafii została rozbita, a gangsterzy trafili tam, gdzie ich miejsce. Jednak wraz z nimi los zaginionej siostry Milewskiego. Ale w 892 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko się zmieni, a to za sprawą Wałka, pacjenta z półświatka, który wyląduje właśnie w Leśnej Górze! To w nim ukochany Blanki rozpozna gangstera, z którym współpracował w mafii i od razu rzuci się na niego z pięściami, gdyż będzie przekonany, iż wie, co stało się z Weroniką! I wcale się nie pomyli, choć zapłaci za to najwyższą cenę!

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Milewski będzie musiał się ukrywać, gdyż zacznie szukać go policja! Nic dziwnego, w końcu Mario jako jedyny z bandytów nie zostanie skazany na karę pozbawienia wolności tylko na prace społeczne, ale mimo tego pozostanie pod czujnym okiem funkcjonariuszy. A gdy wyjdzie na jaw, że zaatakował jednego z pacjentów, to policjanci od razu się nim zainteresują i nawet zaczną obserwować Blankę, licząc na to, że ukochana będzie próbowała skontaktować się, a nawet spotkać z chłopakiem. Jednak Milewskiemu w 893 odcinku "Na dobre i na złe" będzie przyświecał zupełnie inny cel, gdyż za sprawą Walickiego wreszcie trafi na ślad zaginionej siostry! I gdy zakradnie się do domu Weroniki, to bez chwili wahania zaatakuje mężczyznę, z którym przyłapie go w sypialni. A to dlatego, że ukochany Consalidy będzie przekonany, że to zwykły sutener, ale szybko przekona się, że prawda jest zupełnie inna!

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Weronika za wszelką cenę postara się rozdzielić bijących się mężczyzn, tłumacząc Mario, iż Zbyszek nie jest żadnym sutenerem tylko jej mężem! Wówczas Milewski odpuści, ale niestety pod wpływem silnych emocji ukochany Weroniki dostanie zawału serca i trafi do Leśnej Góry! Na szczęście, w 893 odcinku "Na dobre i na złe" lekarzom uda się uratować jego życie i Zbyszek nie umrze, ale wyczyny Mario nie pozostaną bez konsekwencji. Ukochany Blanki będzie mógł się jedynie cieszyć, iż nie doprowadził do śmierci męża siostry, co nie pogrąży go całkowicie, ale jego sytuacja i tak nie będzie ciekawa. Ale i tak najważniejsze w tym wszystkim będzie to, że w końcu odnajdzie swoją siostrę całą i zdrową! I nie skończy ona tak jak Malwina (Dagmara Bryzek) czy Gloria (Aleksandra Grabowska)...

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze