Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 880: Koszmarny koniec uprowadzonej siostry Mario! Milewski poświęci ją dla Blanki

2023-03-19 9:41

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) usłyszy w radiu, że siostra Mario (Marcin Korcz), dla której Milewski wstąpił do mafii, została uprowadzona przez handlarzy żywym towarem i wywieziona za granicę! Wówczas wyjdzie na jaw, że jeden z bandytów wyszedł z więzienia za kaucją, po czym ślad za nim zaginął. Wtedy w 880 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się jasne, kto stoi za porwaniem siostry Mario, której nie udało się odnaleźć Milewskiemu, gdy wybrał Consalidę... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 880 - środa, 5.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśnią się losy zaginionej siostry Mario, która podobnie jak prostytutka Malwina (Dagmara Bryzek) czy wcześniej Gloria (Aleksandra Grabowska) padła ofiarą mafii Szymona (Marek Bogucki). To właśnie z tego względu Milewski stał się jednym z nich, aby ustalić, co stało się z uprowadzoną siostrą, po której słuch zaginął. Niestety, jego plan się nie powiódł, gdyż wyrok śmierci na Blance zmienił wszystko. Wówczas Szymon zlecił Milewskiemu zabicie swojej kochanki, ale oczywiście Mario nie zrobił tego z miłości do Blanki, przez co naraził tym samym nie tylko ich życie, ale również swojej siostry. Tym bardziej, że po zeznaniach Blanki i Glorii członkowie mafii zostali schwytani przez policję i trafili do więzienia, jednak w 880 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że jeden z nich wyszedł na wolność za kaucją i zniknął bez śladu!

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Mario nie pojawi się w pracy, czym poważnie zaniepokoi Blankę. Tym bardziej, że przypadkiem Consalida usłyszy w radiu, że siostra Milewskiego została uprowadzona przez handlarzy żywym towarem i wywieziona za granicę, gdzie słuch o niej zaginął. Z kolei chwilę później dowie się, że jeden z bandytów mafii Szymona wyszedł z więzienia. Wtedy w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka od razu domyśli się, że to nie przypadek i gangster z pewnością jest zamieszany w porwanie siostry Mario! Tym bardziej, że Milewski wciąż nie zjawi się w Leśnej Górze, przez co Consalida zacznie już umierać o niego ze strachu!

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" przerażona Blanka zrozumie, że nie może zostawić Mario samego w trudnym momencie i natychmiast rzuci wszystko i zdecyduje się go odwiedzić. Consalida przekaże Milewskiemu swoje wsparcie i oczywiście zaoferuje pomoc w odnalezieniu siostry, ale czy w 880 odcinku "Na dobre i na złe" to jeszcze w ogóle będzie możliwe i czy nie będzie już na to za późno? Czy Mario uda się odnaleźć uprowadzoną siostrę? A może dziewczyna podzieli los Malwiny i również zostanie zamordowana w brutalny sposób? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze