Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 890: Gloria nie wróci do Tadka! Odepchnie go przez dziecko - ZDJĘCIA

2023-09-20 20:06

Powrót Glorii (Aleksandra Grabowska) w 890 odcinku "Na dobre i na złe" zszokuje Tadka (Marcin Urbanke)! Tym bardziej, że ukochana nie pojawi się w Leśnej Górze sama tylko z Mojżeszem (Lockey Ndhlovu), którego przywiezie ze sobą z Rwandy. I choć od wybuchu seks skandalu z udziałem Krasuckiej, para nie będzie mieć ze sobą kontaktu, tak w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Borycki spróbuje na nowo zbliżyć się do lekarki. Tyle tylko, że Gloria znów go odrzuci! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 890 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria wróci do Leśnej Góry, czym ogromnie zaskoczy Tadka. I to nie tylko dlatego, że będzie miała ze sobą dziecko, ale przede wszystkim, że nie zająknie się o tym nawet słowem. I choć ich rozstanie przebiegło w burzliwej atmosferze, gdy w szpitalu wybuchł seks skandal z udziałem Krasuckiej, a cały szpital dowiedział się o jej nieciekawej przeszłości, gdy pracowała jako prostytutka, to Borucki wciąż nie mógł o niej zapomnieć. I mimo tego, iż ogromnie zdenerwował się, że ukochana o nie powiedziała mu o niczym wcześniej, to w końcu się z tym pogodził i zaoferował jej swoje wsparcie, ale wtedy Gloria go odrzuciła! I niestety nie inaczej będzie w 890 odcinku "Na dobre i na złe", gdy Tadek ponownie postanowi o nich zawalczyć...

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek zacznie mieć wyrzuty, że Gloria nie powiedziała mu o swoim powrocie, ale Krasucka nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. Wówczas Borucki wróci wspomnieniami do feralnego dnia ich rozstania i jeszcze raz przeprosi ukochaną, ale ona nie będzie mu w stanie tego wybaczyć!

- Gloria, dlaczego nie powiedziałaś, że przyjeżdżasz? - złapie ją Tadek.

- Nie jesteśmy już razem - przypomni mu.

- Przepraszam za wtedy... - zacznie Borucki, ale Krasucka w 890 odcinku "Na dobre i na złe" nie pozwoli mu dokończyć - Wtedy, kiedy wyszło na jaw, czym się zajmowałam, aby trafić na studia? Dzięki tej kasie udało mi się skończyć medycynę i mogę teraz pomagać ludziom...

Tyle tylko, że Tadek w 890 odcinku "Na dobre i na złe" tak łatwo się nie podda i postanowi o nią zawalczyć. Ale Gloria szybko pozbawi go wszelkich nadziei, gdyż w tej chwili będzie liczył się dla niej wyłącznie Mojżesz!

- Możemy się potem jakoś spotkać? - zapyta Borucki.

- Tadek, odpuść. Nie zamierzam tracić czasu na związki. I dlatego ty nie powinieneś go tracić na mnie. Znajdź miłą dziewczynę, z którą się ożenisz, będziesz miał dzieci... Ja… mam teraz inne rzeczy na głowie - powie stanowczo Krasucka, po czym odejdzie.

Jednak Borucki w 890 odcinku "Na dobre i na złe" nie odpuści! Tym bardziej, że natknie się w łazience na zapłakaną Krasucką i nie będzie w stanie przejść obok niej obojętnie. Wówczas Tadek otoczy Glorię troskliwym ramieniem i znów zaoferuje swoje wsparcie, ale czy to wpłynie na jej decyzję? Przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze

Materiał sponsorowany