Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 889: Blanka zostanie przy Radwanie. Pomoże Krzysztofowi w najgorszej chwili - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-13 20:22

W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan (Mateusz Damięcki) stawi się w sądzie na ogłoszeniu wyroku w sprawie zabójstwa Alka (Szymon Wróblewski). W trudnych chwilach Krzysiek będzie mógł liczyć na wsparcie przyjaciół, a przede wszystkim Blanki (Pola Gonciarz), która nie zostawi go, mimo tego, iż kolejny raz ją odtrąci! W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida ponownie otoczy Radwana opieką, co nie ujdzie uwadze Majki (Katarzyna Wuczko). Skawina od razu ostrzeże przed nim Mario (Marcin Korcz), który zdecyduje się na zaskakujący krok! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 889 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan stawi się w sądzie, gdzie złoży zeznania w sprawie zabójstwa Alka. Niestety, Krzysiek nie utrzyma nerwów na wodzy i da się sprowokować prokuratorowi, co postawi go w trudnej sytuacji, ale oczywiście nie zostanie z tym zupełnie sam. W trakcie rozprawy ojciec Kubusia (Wiktor Trojan) będzie mógł liczyć na wsparcie Aśki (Monika Kaleńska), zaś na ogłoszeniu wyroku stawią się Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Stefan (Piotr Garlicki) oraz przejęta Blanka. Mimo iż Radwan odrzucił uczucia Consalidy w trakcie porwania syna, a także ponownie odtrąci ją po jego odnalezieniu, to w 889 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka i tak nie będzie w stanie zostawić Krzyśka...

W 889 odcinku "Na dobre i na złe", jak podaje swiatseriali.interia.pl, Blanka będzie denerwować się ogłoszeniem wyników bardziej od Krzyśka! Wszystko przez to, że podobnie jak Aśka, nie będzie chciała, aby Radwan poszedł siedzieć, gdyż zupełnie nie będzie na to zasługiwał!

- Zdenerwowany? - zapyta Blanka.

- Już i tak na nic nie mam wpływu - uzna Krzysiek, wzruszając ramionami.

- A ja się denerwuję - wyzna Consalida.

- Ty? Przestań - zdziwi się Radwan.

- Nie Krzysztof. To poważna sprawa. Ja... życie ci ostatnio mocno dowaliło. I wystarczy, naprawdę. Martwię się. To wszystko jest tak cholernie niesprawiedliwe. Że ktoś taki jak ty... wspaniały ojciec i... taki dobry człowiek - przyzna poruszona w 889 odcinku "Na dobre i na złe".

Tyle tylko, że Krzysiek w 889 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek znów nie zwróci uwagi na uczucia Blanki tylko jej słowa. Radwan uzna, że Consalida nie ma racji, ale młoda lekarka tak łatwo nie odpuści!

- Dobry? Pobiłem człowieka i on nie żyje! Jestem lekarzem, powinienem ratować życie... a ja je odebrałem. I nie czuję żadnych wyrzutów sumienia. Tak chyba nie czułby dobry człowiek? - prychnie Krzysiek.

- Ratowałeś syna. Robiłeś to z miłości i nie masz się czego wstydzić! Nie jesteś mordercą... Dla mnie... jesteś bohaterem - stwierdzi Blanka.

A ciągła słabość Blanki do Radwana w 889 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie ujdzie uwadze Majki, która postanowi zaalarmować o wszystkim Mario! A zakochany Milewski nie pozwoli odebrać sobie Consalidy i postanowi oświadczyć się ukochanej, aby w ten sposób pomóc jej raz na zawsze zapomnieć ko Krzyśku!

- Dziewczynę ci podrywa - ostrzeże go Majka.

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze