Na dobre i na złe

Na dobre i na złe odcinek 887 nowego sezonu już dostępny online przed premierą w TVP. Gdzie oglądać?

2023-08-25 14:53

"Na dobre i na złe" wcześniej niż w telewizji! Gdzie oglądać 887 odcinek "Na dobre i na złe" online? Premiera nowego sezonu w stacji TVP2 nastąpi dopiero w środę 30.08.2023, ale stęsknieni widzowie mogą zobaczyć dalsze losy ulubionych bohaterów wcześniej! Fani całe wakacje czekają na rozwój wydarzeń w Leśnej Górze, ale nie trzeba wstrzymywać się aż do emisji w telewizji. Gdzie w internecie jest 887 odcinek "Na dobre i na złe". Co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu? Wyjaśniamy.

"Na dobre i na złe" odcinek 887 nowego sezonu - premiera w TVP2 w środę, 30.08.2023, o godz. 20.55

"Na dobre i na złe" wraca na ekrany! Chociaż 887 odcinek "Na dobre i na złe", który stanowi początek nowego sezonu w jesiennej ramówce TVP, wraca do stacji dopiero 30.08.2023, już można zobaczyć go online! Gdzie w internecie znaleźć 887 odcinek "Na dobre i na złe", w którym widzowie zobaczą mi.n walkę Radwana (Mateusz Damięcki) o życie Kubusia (Wiktor Trojan)? Odpowiedź jest prosta! Nowy, 887 odcinek "Na dobre i na złe" dostępny jest na platformie tvp.vod.pl. Pod TYM LINKIEM można zobaczyć dalsze Losy lekarzy z Leśnej Góry, ale niestety nie za darmo. 

"Na dobre i na złe" można zobaczyć przed premierą w telewizji, a 887 odcinek serialu na pewno zaskoczy, ale trzeba za to zapłacić. Tylko osoba, która zaloguje się na platformie VOD i dokona płatności, możne zapoznać się z 887 odcinkiem "Na dobre i na złe" wcześniej. 

Co wydarzy się w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Szokujące zwroty akcji, przejmujące wątki i wzruszające historie są gwarantowane nie tylko w 887 odcinku "Na dobre i na złe", ale w całym sezonie serialu. Rozpocznie się on od dramatycznej walki Radwana o życie Kubusia, który przyzna się Aśce (Monika Kaleńska), że zamordował porywacza syna. Widzowie zobaczą też narastającą chemię między chemiczką Sarą (Agnieszka Kawiorska) a Falkowiczem (Michał Żebrowski). Andrzeja pochłoną badania naukowe, ale jeszcze bardziej zatraci się w ich autorce! Kobieta zyska okazję do podpatrzenia pracy chirurga na sali operacyjnej i nie wyjdzie z wrażenia. 

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze