Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 878: Mario odzyska Blankę?! Milewski zdecyduje się na poruszający krok

2023-03-22 21:22

W 878 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) wyzna Alinie (Katarzyna Skrzynecka), że nie potrafi zapomnieć o Mario (Marcin Korcz). Fisher poprosi salowego o pomoc w ustaleniu rodziny starszej i schorowanej pacjentki, która finalnie uzna Milewskiego za swojego syna. W 878 odcinku "Na dobre i na złe" Mario nie wyprowadzi umierającej Cecylii z błędu i zostanie ze staruszką do ostatnich chwil życia, czego świadkiem zostanie poruszona Blanka. Wówczas Consalida spojrzy na ukochanego już zupełnie innym okiem! Czy to wystarczy? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 878 - środa, 22.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 878 odcinku "Na dobre i na złe" plan Mario powiedzie się, gdyż Blanka nie będzie w stanie o nim zapomnieć. Przypomnijmy, że Milewski obiecał ukochanej, że zrobi wszystko, aby odzyskać jej serce i w tym celu na swoje prace społeczne wybrał właśnie Leśną Górę. Wówczas Consalida była podzielona, gdyż z jednej strony obecność Mario ogromnie go ucieszyła, zaś z drugiej zirytowała. Mimo iż Blanka dawała mu jasno do zrozumienia, że ma dać jej spokój, to w głębi serca wciąż go kochała i w końcu zaczęła mięknąć. Już w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida uratowała nogę Milewskiego, którą poważnie zraniła więzienna opaska z nadajnikiem, a także ocaliła ukochanego przed aresztowaniem! Wówczas zakochanych połączył namiętny pocałunek, który przyniesie swoje efekty!

W 878 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida zwierzy się Fisher, że nie potrafi wyrzucić Milewskiego ze swojego życia. Alina postanowi pomóc zakochanym i poprosi Mario o pomoc przy starszej i schorowanej pacjentce, która trafi pod ich skrzydła. Milewski będzie miał ustalić, czy staruszka ma w ogóle rodzinę, ale szybko okaże się, że Cecylia nie utrzymuje kontaktu z bliskimi od ponad 20 lat. Co gorsza, lekarki nie będą w stanie pomóc pacjentce, której organizm powoli zacznie się wyłączać. Alina i Blanka zrozumieją, że Cecylia umiera, która w ostatnich chwilach swojego życia w 878 odcinku "Na dobre i na złe" weźmie Mario za swojego syna. Oczywiście, Milewski nie wyprowadzi staruszki z błędu i zdecyduje się towarzyszyć jej do końca...

W 878 odcinku "Na dobre i na złe" zachowanie Mario ogromnie poruszy Blankę. Milewski udowodni, że wcale nie jest złym człowiekiem tak jak członkowie mafii Szymona (Marek Bogucki), do której sam również należał, ale tylko po to, aby odnaleźć swoją siostrę. Czy w 878 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida wreszcie pęknie i da Milewskiemu drugą szansę? Czy Mario uda się definitywnie ją odzyskać? Tego przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze