Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 876: Michał rozstanie się z Oleną, kiedy odkryje, że jej narzeczony Artiom żyje? - ZDJĘCIA

2023-03-08 20:49

W 876 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) i Olena (Tetiana Malkova) rozstaną się? Po wielu wahaniach narzeczona powie wreszcie Michałowi, że Ukrainiec Artiom (Michaił Pszeniczny), który trafił do szpitala w Leśnej Górze z objawami amnezji po traumatycznych przeżyciach na wojnie, to mężczyzna, z którym miała wziąć ślub. Ale na tym nie koniec, bo w 876 odcinku "Na dobre i na złe" Olena także Artiomowi przyzna się, że bardzo dobrze się znają, że chociaż jej nie pamięta, to kiedyś byli blisko, łączyła ich wielka miłość. Jak na odnalezionego narzeczonego Oleny zareaguje Michał? Zakończy ich związek, zerwie zaręczyny i odwoła ślub? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 876 - środa, 8.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szczęście Michała i Oleny w 876 odcinku "Na dobre i na złe" rozpadnie się w chwili gdy wyjdzie na jaw kim jest tajemniczy, cierpiący na amnezję pacjent Artiom. Ukochana Wilczewskiego rozpozna w nim swojego uznanego za zmarłego narzeczonego. Nie od razu powie Michałowi całą prawdę. Ale nie będzie miała wyjścia i będzie musiała przyznać się, że mężczyzna, za którego miała wyjść za mąż wcale nie zginął.

Ale zanim to zrobi w 876 odcinku "Na dobre i na złe" wyzna w końcu Artiomowi, że oboje się znają, że byli kiedyś razem, a rozdzieliła ich tragedia, która rozegrała się na ogarniętej wojną Ukrainie. Słowa Oleny nie sprawią jednak, że Artiom nagle odzyska pamięć, przypomni sobie nie tylko ją, ale swoje dawne życie. Ukraińskiej lekarce trudno będzie zrezygnować z tej miłości. Postanowi przypomnieć "Kozakowi" kim kiedyś byli dla siebie. Jej dziwne zachowanie nie umknie uwadze Michała, który zacznie podejrzewać, że ukochana cierpi na zespół stresu pourazowego.

Dramatycznie w 876 odcinku "Na dobre i na złe" przebiegnie rozmowa Oleny z Michałem o odnalezionym narzeczonym. W jednej chwili plany Wilczewskiego na wspólną przyszłość z lekarką z Ukrainy legną bowiem w gruzach. Od razu zacznie robić ukochanej wymówki, że tak długo ukrywała przed nim, kim jest pacjent, któremu pomaga. - Artiom? „Ten” Artiom? Kiedy miałaś zamiar mi powiedzieć, że to on? Zamartwiam się o ciebie, bo płaczesz po nocach… Nie wiem, czy masz traumy wojenne, czy potrzebujesz pomocy. A ty zapomniałaś mi powiedzieć, że odnalazł się twój narzeczony?! - wyrzuci jej Michał, świadomy tego, że to może być ich koniec.

- Michał, chciałam ci powiedzieć... - zacznie się tłumaczyć Olena, ale Wilczewski w 876 odcinku nie pozwoli na dalsze wyjaśnienia. Ostatecznie Wilczewski zgodzi się pomóc jej poszukać Artioma, który znów zniknie z Leśnej Góry. Odnajdą go razem na squacie. Emocje wezmą górę i Olena przekona wreszcie Artioma, że powoli pomoże mu odzyskać pamięć. Ale to oznacza początek końca miłości Michała i Oleny...

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze