Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 875: Pierwsze spotkanie Oleny i Artioma! Nie przyzna się, kim naprawdę jest - ZDJĘCIA

2023-03-01 20:56

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena (Tetiana Malkova) wciąż nie będzie mogła dojść do siebie po odkryciu, że Artiom (Michaił Pszeniczny) jednak żyje. Co prawda, nie uda się ustalić tożsamości rannego żołnierza z Ukrainy, jednak Kosenko nie będzie miała żadnych wątpliwości, że to jej narzeczony, który rzekomo zginął na wojnie. W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena zdecyduje się w końcu spotkać z Artiomem, ale ukochany jej nie rozpozna. Oczywiście, Kosenko za radą Barta (Piotr Głowacki) zacznie pobudzać część wspomnień narzeczonego, ale nie przyzna mu się, kim tak naprawdę dla niego jest! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 875 - środa, 1.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena wciąż nie będzie mogła dojść do siebie po odkryciu, że jej zmarły narzeczony jednak żyje! Co prawda, lekarzom nie uda się ustalić tożsamości rannego żołnierza z Ukrainy, który nie będzie pamiętał jak się nazywa, ale Kosenko bez trudu rozpozna w nim dawnego ukochanego, ale oczywiście postanowi się w tym upewnić i zacznie obdzwaniać inne szpitale. Olenie w końcu zyska potwierdzenie i zjawi się u Barta, który konsultował jego przypadek w innej placówce. W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Artur przyzna, iż istnieje szansa, aby Artiom odzyskał część wspomnień, ale tylko w środowisku, które będzie w stanie pobudzić jego pamięć, a więc, gdy sama się do tego przyczyni!

Wtedy w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena znajdzie się na życiowym zakręcie i kompletnie nie będzie wiedziała, co robić. Oczywiście, Kosenko nie będzie chciała rezygnować z Michała, dlatego nie przyzna się Wilczewskiemu, że jej zmarły narzeczony jednak żyje, ale równocześnie nie będzie mogła zapomnieć o Artiomie, gdy pojawi się szansa, aby go odzyskać. Wreszcie w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena zdecyduje się w końcu spotkać z byłym narzeczonym i dołączy do niego w momencie, gdy będzie śpiewał ukraińską piosenkę. Oczywiście, od razu wzbudzi tym jego zaufanie, ale Artiom wciąż jej nie rozpozna, w związku z czym Olena nie powie mu kim tak naprawdę dla niego jest!

- Kim jesteś? - spyta zaskoczony.

- Nazywam się Olena Kosenko. Jestem lekarzem. Pomagam pacjentom z Ukrainy - przyzna.

Niestety, w 875 odcinku "Na dobre i na złe" imię i nazwisko ukochanej również nic nie powie Artiomowi, ale nie ma się, co dziwić, gdyż Ukrainiec nawet sam nie będzie pamiętał jak się nazywa. W głowie zostanie mu jedynie piosenka, którą kiedyś śpiewał właśnie z Oleną, ale Kosneko nie przyzna się również i do tego...

- A ja nie pamiętam swojego nazwiska, ale pamiętam tę piosenkę - stwierdzi Artiom.

- Może ktoś ją panu często śpiewał - uzna Kosenko.

- No może - skwituje, po czym zapozna ze sobą Olenę i Malinę i ogromnie rozczuli tym Kosenko w 875 odcinku "Na dobre i na złe", która w tej chwili przypomni sobie ich najlepsze wspomnienia...

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze