Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Michał oświadczy się Olenie! Zrobi to za namową dziadka Cezarego

2023-01-06 15:37

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 25.01.2023 o 20.55 w TVP2) Michał (Mateusz Janicki) zabierze Olenę (Tetiana Malkova) na wycieczkę za miasto do swojego dziadka Cezarego (Daniel Olbrychski). Wilczewski zdecyduje się w końcu zapoznać swoją wybrankę z seniorem tuż po błogosławieństwu, jakie udzieli zakochanym Matylda (Amelia Czaja). W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Cezary będzie tak zachwycony piękną Ukrainką, że aż zacznie namawiać Michała do oświadczyn. Wilczewski postanowi pójść za radą dziadka i faktycznie poprosi Olenę o rękę! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” związek Oleny i Michała będzie rozkwitał, a Wilczewski już zupełnie straci głowę dla pięknej Ukrainki, w której odnalazł swoją bratnią duszę. Przypomnijmy, że Kosenko wpadła Wilczewskiemu w oko od pierwszego wejrzenia, ale na dobre zbliżył ich do siebie wspólny wyjazd na Ukrainę, gdzie wyruszyli, aby ratować życie ciężko rannego Tadka (Marcin Urbanke). Wówczas Olena i Michał zakochali się w sobie z wzajemnością i szybko spieczętowali swoją relację namiętnym seksem, po którym Wilczewski szybko zapomniał o Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Niestety, tuż po upojnej nocy przyszło im się rozstać, bo Ukrainka musiała wrócić do swojego kraju, ale stęskniony Michał ruszył w ślad za nią, a w 870 odcinku „Na dobre i na złe” zdecyduje się na jeszcze poważniejszy krok!

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał postanowi zabrać swoją ukochaną na wycieczkę za miasto. Oczywiście, wybór padnie na dom dziadka Cezarego, do którego Wilczewski jeszcze niedawno przyprowadzał Hanię, ale teraz pierwszy raz wybierze się tam z Oleną! Michał postanowi w końcu przedstawić swoją wybrankę ukochanemu dziadkowi, szczególnie, że nieco wcześniej swojego błogosławieństwa zakochanym udzieli także Matylda. Co prawda, Olena i Michał będą bali się przyznać córce Wilczewskiego, że są razem, ale dziewczynka i tak się wszystkiego domyśli i absolutnie nie będzie miała nic przeciwko, w związku z czym lekarz zdobędzie się na odwagę, aby zapoznać ukochaną również ze swoim dziadkiem. W 870 odcinku „Na dobre i na złe” zakochani wspólnie zjawią się w domu seniora, gdzie Cezary szybko odkryje, że mają z Oleną wiele wspólnego!

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Cezary zacznie opowiadać Olenie o swojej wielkiej pasji, jaką są konie, których widok natychmiast przywoła u Ukrainki miłe wspomnienia. Kosenko zdradzi seniorowi, że jej zmarły narzeczony Artiom również był wielkim pasjonatem dostojnych zwierząt i miał nawet swojego wierzchowca o imieniu Buran. Po tych słowach Cezary będzie pod wielkim wrażeniem Oleny, która tak mu się spodoba, że nawet zacznie namawiać swojego wnuka, aby się jej oświadczył! W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał postanowi pójść za radą dziadka i zdecyduje się poprosić Olenę o rękę, czym kompletnie zaskoczy Ukrainkę! Czy Kosenko zgodzi się wyjść za Wilczewskiego? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze