Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 861: Pierwszy seks Michała i Oleny! Tak pocieszy się po rozstaniu z Hanią – ZDJĘCIA

2022-11-16 21:48

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 16.11.2022 o 21.25 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc! Kosenko od razu wpadła Wilczewskiemu w oko do tego stopnia, że zdecydował się rozstać się z Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska), a wspólne tragiczne wydarzenia na Ukrainie i postrzelenie lekarki tylko ich do siebie zbliżyły. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” relacja Oleny i Michała przerodzi się w coś więcej, a lekarze wylądują w łóżku. Wilczewski już na dobre zapomni o Sikorce i będzie się liczyła wyłącznie Kosenko! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 861 - środa, 16.11.2022, o godz. 21.25 w TVP2

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał wylądują razem w łóżku i stanie się coś, co było widoczne już od dawna! Piękna lekarka z Ukrainy od razu zwróciła uwagę Wilczewskiego, który odnalazł w niej swoją bratnią duszę. Kosenko wykazała się nie lada odwagą i poświęceniem, gdy przywiozła z terenu wojny chore dzieci i tym mocno zaimponowała Michałowi. Do tego stopnia, że Wilczewski zdecydował się zakończyć swój związek z Hanią, z którą dopiero co zszedł się na nowo i zgodził się dać im drugą szansę. Niestety, zafascynowanie Oleną okazało się być silniejsze, a wspólny wyjazd na Ukrainę jeszcze bardziej pobudził zmysły Michała, czego efektem będzie pierwszy seks tej pary w 861 odcinku „Na dobre i na złe”!

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał dadzą się ponieść namiętności i skończą w łóżku. Gołym okiem widać było, że ciągnęło ich do siebie już od powrotu z Ukrainy, ale wszystko blokował postrzał lekarki. Wilczewski czule opiekował się ranną ukochaną, a swoich uczuć nie krył nawet przed Hanią, która nie była w stanie poradzić sobie z zazdrością. Zupełnie jakby zapomniała, że wcześniej sama porzuciła Michała tuż przed ołtarzem dla inspektora Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który całkowicie ją oczarował i to Wilczewski musiał pogodzić się z porażką. Jednak Michał pozbierał się, a u boku Oleny znów uwierzył w miłość, przypieczętowaną w 861 odcinku „Na dobre i na złe”!

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc. Wilczewski znajdzie się w 7 niebie i otoczy partnerkę niebywałą czułością i troską, ale nic nie będzie trwało wiecznie. Para w końcu będzie musiała się rozstać i wrócić do swoich obowiązków w Leśnej Górze. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” zakochani spotkają się w szpitalu, ale wtedy atmosfera między nimi będzie już co najmniej dziwna…

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze