Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 869: Matylda odkryje sekret Michała i Oleny! Nie zaakceptuje ukochanej ojca? – ZDJĘCIA

2023-01-04 21:10

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.55 w TVP2) Michał (Mateusz Janicki) w końcu przedstawi Matyldzie (Amelia Czaja) swoją nową dziewczynę! Wilczewski zaprosi córkę na kolację, którą przygotuje Olena (Tetiana Malkova), ale nie będzie chciał zdradzić jej nic więcej. Jednak w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda i tak odkryje tajemnicę Michała i Oleny i postanowi to wykorzystać! Nastolatka wyśmieje podchody zakochanych. Czy ostatecznie da im swoje błogosławieństwo? Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 869 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Michał wreszcie postanowi przedstawić Matyldzie, Olenę, dla której zdecydował się zakończyć swój związek z Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska). Piękna Ukrainka od razu wpadła Wilczewskiemu w oko, a jej odwaga i dobroć sprawiły, że odnalazł w niej swoją bratnią duszę. Wspólny wyjazd na teren wojny, w czasie którego walczyli o życie ciężko rannego Tadka (Marcin Urbanke) tak ich do siebie zbliżył, że finalnie wylądowali razem w łóżku, ale niestety tuż po upojnym seksie musieli się rozstać, gdyż Olena wróciła na Ukrainę. Jednak stęskniony i zakochany Michał ruszył śladem ukochanej, a w 869 odcinku "Na dobre i na złe" zakochani wspólnie wrócą do Polski, a Wilczewski postanowi w końcu powiedzieć o wszystkim swojej córce.

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Michał oficjalnie zaprosi na kolację Olenę i Matyldę, ale tak naprawdę posiłek przygotuje Ukrainka, która zamieszkała z ukochanym tuż po powrocie z Ukrainy. Oczywiście, jak podaje swiatseriali.interia.pl żadne z nich nie przyzna się do wspólnego zamieszkania Matyldzie, ale córka Wilczewskiego i tak domyśli się, co jest grane i zacznie się droczyć z parą!

- Zacząłeś nieźle gotować - pochwali go Matylda.

- To Olena - przyzna Michał.

- Co? Zapraszasz nas na kolację i każesz gotować Olenie? - uda zbulwersowaną.

- Nie szkodzi. Mam nadzieję, że naprawdę ci smakowało - wtrąci się Ukrainka.

Wtedy w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski za wszelką cenę spróbuje zmienić temat rozmowy i dość niefortunnie poruszy kwestię matury Matyldy, co jeszcze bardziej rozbawi nastolatkę. Córka Wilczewskiego nie będzie jednak chciała rezygnować z dobrej zabawy i znów zacznie naśmiewać się z zakochanych, próbując wymusić na nich, aby w końcu przyznali się, że razem zamieszkali!

- Późno już, chyba pójdę... - stwierdzi nastolatka, po czym zwróci się do Oleny - Jak będziesz wracać, zabierzesz mnie, to znaczy podrzucisz mnie do domu?

- No... Tak. Pewnie, że tak - zgodzi się zmieszana lekarka.

W tym momencie w 869 odcinku "Na dobre i na złe" zapadnie cisza, a cała trójka dość wymownie na siebie spojrzy. Wówczas do rozmowy ponownie wtrąci się Michał, który uratuje Olenę z opresji, ale Matylda tak łatwo nie odpuści, więc Wilczewski w końcu pęknie i przyzna się córce, że zamieszkał z Ukrainką!

- Nie. Ja cię odwiozę. Olena śpi tutaj - uzna Michał, na co Matylda uda wielce zaskoczoną, w związku z czym Wilczewski wreszcie powie prawdę - Olena mieszka tutaj. Ze mną.

Wówczas w 869 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda przyzna się Michałowi, że od początku wiedziała o ich sekrecie i specjalnie ich wkręcała! Córka Wilczewskiego nie będzie miała nic przeciwko ani ich związkowi, ani wspólnemu mieszkaniu i da zakochanym swoje błogosławieństwo, dzięki czemu zarówno Michał, jak i Olena odetchną z ulgą!

- Przecież wiem, tato. Wkręcam was! A wy jak dzieci. Przecież domyśliłam się, jak tylko wróciliście z Ukrainy. I nie mam nic przeciwko. Chciałabym, żebyś był szczęśliwy - wyjaśni nastolatka.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze