Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 865: Przerażający wypadek Miłosza! To Hania doprowadzi do tragedii – ZDJĘCIA

2022-12-14 21:42

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 21.12.2022 o 20.55 w TVP2) dziwne zachowanie Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) skutecznie zniechęci Miłosza (Mikołaj Rozerski) do pracy. Drabik nie zjawi się już w Leśnej Górze, ale Sikorce uda się zdobyć adres laboranta od Pawła (Marcin Sianko) i zacznie go nachodzić. W 865 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz na widok Hani wpadnie w panikę i spróbuje uciec od swojej prześladowczyni, co skończy się tragicznie. Drabik wpadnie na szklaną półkę i poważnie uszkodzi sobie rękę. Do tego stopnia, że konieczna będzie natychmiastowa operacja! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 865 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz nie wróci do pracy w Leśnej Górze, bo skutecznie spłoszy go dziwaczne zachowanie Hani, która na widok laboranta dozna szoku! Sikorka zacznie natarczywie przypatrywać się Drabikowi, który będzie łudząco podobny do zmarłego Piotra Korbana i od razu zaatakuje go pytaniami o inspektora, ale Miłosz zupełnie nie będzie wiedział, o co jej chodzi i szybko od niej ucieknie. Jednak Drabik przestraszy się zachowania Hani do tego stopnia, że kolejnego dnia już nie zjawi się w pracy, a Sikorki zacznie unikać jak ognia. W 865 odcinku "Na dobre i na złe" Hania tak łatwo nie odpuści i postanowi odnaleźć laboranta przez Pawła, który jak podaje "Świat Seriali" uświadomi ją, że Miłosz nie lubi działać pod presją, a ona wyraźnie go spłoszyła, dlatego postanowił uciec!

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" Hani cudem uda się zdobyć adres Miłosza od Pawła, pod który natychmiast się uda. Widok Sikorki na własnym osiedlu przerazi Drabika, który zrozumie, że ma do czynienia z nieobliczalną stalkerką! Niestety, Miłosz natknie się na Hanię w jednym z osiedlowych sklepów i nie uwierzy lekarce, że ich spotkanie jest jedynie zbiegiem okoliczności. W ataku szału od razu zacznie uciekać, co nie skończy się dobrze. W 865 odcinku "Na dobre i na złe" laborant wpadnie na półkę ze szklanymi słoikami, która przewróci się na niego i poważnie skaleczy go w rękę. Oczywiście, Sikorka ruszy mu na pomoc i dość szybko zdiagnozuje uszkodzenie ścięgna, które będzie wymagało natychmiastowej operacji!

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz i tak trafi do Leśnej Góry, ale tym razem już jako pacjent. Od razu jak dowie się, że jego zabieg ma przeprowadzić Sikorka, poprosi o zmianę lekarza, ale ta będzie niemożliwa, gdyż nie będzie w szpitalu żadnego innego ortopedy. Wówczas Miłosz już nie będzie miał innego wyboru i będzie musiał oddać się w ręce swojej "prześladowczyni", która zajmie się nim jak najlepiej. Na szczęście, operacja Miłosza w 865 odcinku "Na dobre i na złe" przebiegnie bez żadnych komplikacji, a tuż po zakończonym zabiegu Hania poczuje się w obowiązku, aby wytłumaczyć laborantowi swoje zachowanie. Sikorka wyzna Drabikowi, że była zakochana w mężczyźnie, który niespodziewanie zmarł, ale był do niego bardzo podobny. Na potwierdzenie swoich słów pokaże laborantowi zdjęcie Piotra Korbana, o którym już wcześniej mu wspominała. Jak na to wszystko zareaguje Miłosz? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze