Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 864: Tragiczny finał pierwszego spotkania Hani i Miłosza! Sikorka doprowadzi do groźnego wypadku

2022-11-25 12:16

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 14.12.2022 o 20.55 w TVP2) dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) z Miłoszem (Mikołaj Roznerski), sobowtórem tragicznie zmarłego Piotra Korbana. Laborant rozpocznie pracę w Leśnej Górze, gdzie od razu wykaże się swoją spostrzegawczością i pomoże Sikorce zdiagnozować jednego z pacjentów, za co Hania będzie chciała osobiście mu podziękować. W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorka dozna szoku na widok Miłosza, a jej dziwne zachowanie sprawi, że laborant ucieknie i ulegnie poważnemu wypadkowi z winy Hani! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 864 - środa, 14.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Hania i Miłosz wreszcie się spotkają i staną ze sobą twarzą w twarz! Przypomnijmy, że Sikorka po raz pierwszy dostrzegła sobowtóra zmarłego Piotra Korbana już dużo wcześniej, podczas porannego biegania w lesie, ale wówczas pomyślała, że jej mózg zwariował i pokazał jej to, co chciałby zobaczyć. Jednak rzeczywistość okaże się zupełnie inna, bo sobowtór inspektora naprawdę będzie istniał i Hania sama się o tym przekona na własne oczy, gdyż do tej pory mogła go jedynie usłyszeć, dzięki pomocy radiologa Pawła (Marcin Sianko), przyjaciela laboranta. W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz rozpocznie pracę na diagnostyce w Leśnej Górze, a los sprawi, że jego drogi z Hanią szybko się połączą!

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz od razu pokaże się z dobrej strony i wykaże się niezwykłą spostrzegawczością i talentem lekarskim. W Leśnej Górze po raz kolejny zjawi się Robert Maciak (Marcin Gaweł), który zakochał w Lucynie (Anna Samusionek), matce Hani, od pierwszego wejrzenia i będzie musiał przejść operację implantu rzepki. Rolnik nie przyzna się jednak Sikorce do poważnych objawów, ale na szczęście z pomocą Miłosza uda się wykryć ropień w jamie brzusznej, wymagający natychmiastowej operacji. Po zabiegu Maciaka w 864 odcinku „Na dobre i na złe” Hania postanowi osobiście podziękować laborantowi za pomoc i zjawi się w jego gabinecie, gdzie na jego widok stanie jak wryta, gdyż jej oczom ukaże się sobowtór Piotra Korbana!

Wtedy w 864 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje „Świat Seriali” Hania zacznie się bardzo dziwnie zachowywać do tego stopnia, że laborant wyjdzie ze szpitala i już do niego nie wróci! Sikorka zaniepokoi się zniknięciem Miłosza, szczególnie, że Paweł uświadomi ją, że jego przyjaciel nie lubi presji, a ona wyraźnie go spłoszyła, przez co zacznie mieć wyrzuty sumienia. Cudem uda jej się wyciągnąć adres Miłosza od Pawła, pod który natychmiast wyruszy, ale również i to nie będzie dobrym pomysłem, gdyż jak tylko laborant zobaczy Hanię na swoim osiedlu w 864 odcinku „Na dobre i na złe”, to pomyśli, że została ona jego stalkerką i natychmiast wpadnie w panikę! Miłosz zacznie uciekać przed Hanią, co skończy się groźnym wypadkiem, w wyniku którego laborant poważnie się zrani i będzie zmuszony trafić w ręce swojej „prześladowczyni”, co wykorzysta również i ona! Sikorka pokaże Miłoszowi zdjęcia zmarłego Korbana i zacznie dopytywać laboranta o ich podobieństwo! Co uda jej się ustalić? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze