Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 865: Miłosz zaprosi Hanię na randkę! Będzie chciał zastąpić jej nieżyjącego Korbana – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-21 20:56

W 865 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 21.12.2022 o 20.55 w TVP2) Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) odnajdzie zaginionego Miłosza (Mikołaj Roznerski), ale doprowadzi do groźnego wypadku. Oczywiście, Sikorka zajmie się laborantem i uratuje jego rękę, a po operacji wytłumaczy mu się ze swojego dziwnego zachowania. W 865 odcinku „Na dobre i na złe” Hania przyzna Miłoszowi, że jest łudząco podobny do jej zmarłego Piotra Korbana i pokaże mu zdjęcie inspektora. Wówczas laborant doskonale zrozumie zachowanie Sikorki i postanowi zastąpić jej nieżyjącego ukochanego. Zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 865 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 865 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz nie zjawi się w pracy i słuch o nim zaginie. Laborant wystraszy się dziwnego zachowania Hania i postanowi zaszyć się w domu i nie wracać do Leśnej Góry. Sikorka zmartwi się losem nieobecnego kolegi i zmusi radiologa Pawła (Marcin Sianko) a prywatnie jedynego przyjaciela Miłosza, aby podał jej adres laboranta, pod który lekarka natychmiast się uda, ale tylko odbije się od klamki. Jednak w 865 odcinku „Na dobre i na złe” Hani uda się odnaleźć Miłosza w sklepie, który na widok lekarki od razu zacznie uciekać. Laborant będzie pewny, że lekarka go prześladuje i w panice wpadnie na szklaną półkę poważnie raniąc się w rękę!

Oczywiście, w 865 odcinku „Na dobre i na złe” Hania rzuci się na ratunek i opatrzy ranę Miłosza, jednak okaże się ona na tyle poważna, że konieczna będzie operacja. Laborant nie będzie chciał, aby wykonywała ją właśnie Sikorka, ale nie będzie miał innego wyboru, gdyż innego ortopedy nie będzie w tym czasie w Leśnej Górze. Na szczęście, w 865 odcinku „Na dobre i na złe” zabieg skończy się pomyślnie, a tuż po nim Hania poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić Miłoszowi swoje zachowanie. Sikorka przyzna mu się, że była zakochana w Piotrze Korbanie, który odszedł nagle, a ona wciąż nie może się z tym pogodzić i wyjaśni mu, że był on łudząco podobny właśnie do niego. Na potwierdzenie swoich słów Hania pokaże mu zdjęcie Piotra, a dla Miłosza już wszystko stanie się jasne!

W 865 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz doskonale zrozumie zachowanie Hani i zrobi mu się bardzo głupio, że potraktował ją jak wariatkę. Laborant okaże Sikorce wiele wsparcia i nie będzie miał już do niej żadnych pretensji, gdyż prawdopodobnie sam zachowałby się tak samo jak ona.

- Ja doskonale panią rozumiem. Ja też się boję nowych rzeczy. Ja bardzo lubię jak wszystko się powtarza – filmy, książki, twarze, piosenki lubię. Wtedy się tak czuje bezpiecznie Jak jest coś nowego, to ja nie wiem, czy ja to lubię. Jakbym się zakochał tak jak pani to też bym szukał takiej samej osoby jak ta poprzednia… - zwierzy się Miłosz.

Wtedy w 865 odcinku „Na dobre i na złe” Miłosz zaskoczy Hanię jeszcze bardziej i zaprosi ją na randkę! Sikorka będzie zszokowana jego propozycją, ale tym razem to laborant nie odpuści i zdoła przekonać do siebie lekarkę!

- Może się spotkamy? I gdzie pani lubi chodzić? – wypali nagle.

- Ja właściwie cały czas pracuje – przyzna Hania.

- Ja też. Mogę panią zabrać w takie jedno miejsce, które bardzo lubię, to jest Muzeum Farmacji. Zabiorę tam panią… No to ja zadzwonię po prostu i się umówimy – stwierdzi laborant, na co Sikorka ostatecznie się zgodzi.

Na dobre i na złe, odcinek 865: Miłosz zaprosi Hanię na randkę!
Najnowsze