Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Wstydliwa tajemnica Glorii wyjdzie na jaw! Bandyta Szymon prześle szpitalowi szokujące nagrania – ZDJĘCIA

2022-11-17 8:43

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 7.12.2022 o 20.55 w TVP2) długo skrywana tajemnica Glorii (Aleksandra Grabowska) w końcu ujrzy światło dziennie i już wszyscy dowiedzą się, że Krasucka we wcześniejszym życiu była prostytutką! Ukochana Tadka (Marcin Urbanke) przez lata trzymała swój wstydliwy sekret w tajemnicy, ale śmierć Malwiny (Dagmara Bryzek) zmieni wszystko. W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria będzie gotowa donieść na Szymona (Marek Bogucki) policji, a w odwecie spotka się z gorzką zemstą szefa mafii, który roześle po całej Leśnej Górze erotyczne filmiki z jej udziałem! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” wstydliwa przeszłość Glorii wreszcie przestanie być tajemnicą, a bolesne wspomnienia wrócą do Krasuckiej niczym bumerang. Ukochana Boruckiego długo kryła się przed przyjaciółmi ze swoim wcześniejszym życiem i nawet słowem nie wspomniała o nim Blance (Pola Gonciarz), nawet gdy zakręcił się obok niej bandyta Mario (Marcin Korcz), jeden z członków mafii Szymona, która od jakiegoś czasu znów zaczęła ją szantażować. Gloria nie miała innego wyboru i zgodziła się na współpracę z mafią, ale śmierć prostytutki Malwiny, którą Krasucka próbowała wyrwać z półświatka, zmieni wszystko! Od tego momentu to ukochana Tadka zacznie stawiać Szymonowi warunki i szybko tego pożałuje…

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria i Tadek wrócą z romantycznego wyjazdu tylko we dwoje, na który wybrali się tuż po wyjściu rannego na Ukrainie Boruckiego ze szpitala. Wówczas Krasucka jeszcze nie będzie wiedziała, że pod jej nieobecność Blanka wypędziła Malwinę z jej mieszkania, gdy ta szukała pomocy i oddała ją wprost w ręce mafii, która postanowiła się na niej zemścić i zatłukła ją na śmierć! Prostytutka trafiła do Leśnej Góry, ale jej stan był na tyle poważny, że już nie udało się jej uratować. O śmierci Malwiny, Gloria dowie się dopiero w 863 odcinku „Na dobre i na złe”, a dramatyczne okoliczności sprawią, że Krasucka postanowi zmienić front przeciwko mafii i będzie gotowa donieść na Szymona policji. Tym bardziej, że szef mafii znów zacznie ją szantażować, ale teraz już spełni swoje groźby!

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Szymonowi uda się włamać na serwer szpitala w Leśnej Górze i przesłać wszystkim jego pracownikom erotyczny filmik z udziałem Glorii! Szef mafii pokaże wszystkim nagranie z czasów, gdy Krasucka pracowała jeszcze jako prostytutka, poniżając i ośmieszając ją nie tylko w oczach personelu, ale również dyrekcji szpitala. W 863 odcinku „Na dobre i na złe” szokujący filmik od razu przykuje uwagę Jacyno (Antoni Sałaj), który zacznie naśmiewać się z koleżanki, ale wtedy w jej obronie stanie ukochany Tadek! Jednak to nie będzie wszystko, gdyż zaskakujące wideo trafi również w ręce Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), która natychmiast wezwie do siebie Glorię na dywanik! Jakie konsekwencje poniesie Krasucka? Czy Woźnicka zdecyduje się ją zwolnić? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze