M jak miłość

Na dobre i na złe, odcinek 861: Blanka doprowadzi do śmierci Malwiny! Odda prostytutkę w ręce mafii pod nieobecność Glorii – ZDJĘCIA

2022-11-16 21:48

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 16.11.2022 o 21.25 w TVP2) Blanka (Pola Gonciarz) skaże Malwinę (Dagmara Bryzek) na pewną śmierć! Consalida wyrzuci prostytutkę z mieszkania Glorii (Aleksandra Grabowska), która zabierze Tadka (Marcin Urbanke) na romantyczny wyjazd tuż po jego wyjściu ze szpitala. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka przekaże Malwinę wprost w ręce mafii, która zabierze jej telefon i dokumenty, po czym zakatuje na śmierć. Prostytutka umrze w Leśnej Górze, a Consalida będzie mieć potworne wyrzuty sumienia, że doprowadziła do śmierci pacjentki. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 861 - środa, 16.11.2022, o godz. 21.25 w TVP2

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Tadek w końcu wróci do zdrowia po tragicznym wybuchu na Ukrainie, gdzie znalazł się w samym jego centrum. Borucki został ciężko ranny w brzuch i tylko ryzykowna decyzja o przyjeździe Michała (Mateusz Janicki) i Oleny (Tetiana Malkova) na teren wojny uratowała go przed śmiercią! Lekarze zoperowali go na miejscu, a także umożliwi jego transport do Leśnej Góry, dzięki czemu ocalili ukochanego Glorii! W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Borucki opuści szpital, co wspólnie z Krasucką postanowią uczcić na romantycznym wyjeździe tylko we dwoje. Gloria zostawi Blance klucze do swojego mieszkania i już chwilę po ich wyjeździe zjawi się w nim tajemniczy gość, o którym Consalida nie będzie miała żadnego pojęcia!

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Malwina, była prostytutka z mafii Szymona (Marek Bogucki), opuści fundację, w której miejsce znalazła jej Gloria, aby koleżanka mogła wyrwać się z półświatka i potrafiła stanąć na nogi. Prostytutka postanowi odwdzięczyć się Krasuckiej za pomoc, dlatego uda się do jej mieszkania, ale nie będzie miała pojęcia, że mafia śledzi każdy jej ruch! Malwina zapuka do drzwi mieszkania Glorii, ale w środku zamiast koleżanki dostrzeże Blankę, która będzie zszokowana wizytą niezapowiedzianego gościa. Tym bardziej, że prostytutka będzie czuła się jak u siebie, a o jej istnieniu Krasucka nie wspomni jej ani słowem!

- Cześć – zacznie Malwina, po czym wejdzie do mieszkania.

- Przepraszam, o co chodzi? – spyta kompletnie zaskoczona Blanka.

- Jest Gloria? – zapyta prostytutka.

- Pytasz, bo? – zaciekawi się.

- Jestem koleżanką Glorii. Potrzebuje z nią porozmawiać – wyjaśni.

- No, ale Glorii teraz nie ma – uświadomi ją.

- A kiedy wróci? – zapyta.

- Jakbyś była jej koleżanką, to byś wiedziała, kiedy wróci – odpowie Consalida.

- Wiesz co, nie zawracaj sobie głowy. Pocałuj się gdzieś – przyzna oburzona Malwina, po czym w 861 odcinku „Na dobre i na złe” wyjdzie z mieszkania.

Chwilę później w 861 odcinku „Na dobre i na złe” przed blokiem Glorii na Malwinę już będą czekali Szymon (Marek Bogucki) i jeden z gangsterów. Mafia zablokuje prostytutce drogę ucieczki i siłą zaciągnie ją do samochodu, czego świadkiem będzie przerażona Blanka, która wybiegnie tuż za prostytutką! Consalida spróbuje powtrzymać bandytów, ale niestety jej się to nie uda.

- Hej, co z nią robicie?! – krzyknie zaniepokojona.

- Jakiś problem? – spyta Szymon.

- To chyba pan ma problem – odgryzie mu się.

- Nie sądzę – odburknie.

- O co tu chodzi? – Consalida nie odpuści.

- Sprawy rodzinne, proszę się nie wtrącać – zakończy temat.

Następnie w 861 odcinku „Na dobre i na złe” mafia wywiezie Malwinę w pole, zabierając jej wcześniej dokumenty i kartę SIM. Gangsterzy doszczętnie pobiją prostytutkę, zabiorą nerkę i uszkodzą inne organy. Dopiero następnego dnia nieprzytomną Malwinę znajdzie przypadkowy mężczyzna, który wezwie karetkę, ale stan prostytutki będzie bardzo poważny. Koleżanka Glorii trafi do Leśnej Góry, gdzie przejdzie kilka operacji, ale jej organizm nie wytrzyma. Malwina umrze, a Blanka będzie miała potworne wyrzuty sumienia, że przyczyniła się do śmierci pacjentki…

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze