Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Blanka po wypadku Mario zgłosi się na policję! Przyzna się, że to jej wina - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-07 20:38

W 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) spowoduje wypadek Mario (Marcin Korcz) podczas próby ucieczki przed bandytą! Kochanek Blanki, który wywiezie ją z dala od Leśnej Góry wreszcie się przyzna, że pracuje dla mafii i miał ją zabić. Miłość, która ich połączyła, sprawi jednak, że Mario będzie chciał za wszelką cenę ratować Blankę. I w 863 odcinku "Na dobre i na złe" zapłaci za to wysoką cenę. Ciężko ranny Mario trafi do szpitala, a uraz mózgu, którego dozna podczas wypadku będzie zagrażał jego życiu. W decydującym momencie Blanka przerwie milczenie i zgłosi się na policję. Pójdzie siedzieć za to, co zrobi? Zobacz ZDJĘCIA z 863 odcinka "Na dobre i na złe" i ZWIASTUN.

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie konsekwencją tego, co Blanka usłyszy od ukochanego. Milewski nie zdoła dłużej ukrywać przed Consalidą, że ich "romantyczny wyjazd" do Wiednia to tak naprawdę ucieczka przed mafią, która wydała na nią wyrok śmierci. Od tej chwili Blanka nie uwierzy już w ani jedno słowo Mario, ani w to, że chciał ją uratować, ani w to, że naprawdę się w niej zakochał.

Po uderzeniu w głowę stan Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie krytyczny.  Profesor Bart (Piotr Głowacki) stwierdzi u Milewskiego pęknięcie czaszki i krwiaka mózgu. Chłopak Blanki przejdzie operację, ale nie będzie wiadomo czy przeżyje, bo zapadnie w śpiączkę. Dopiero wtedy w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) powie Blance cała prawdę o swojej przeszłości, o tym, że była prostytutką i od kilku tygodni Mario z szefem Szymonem ją szantażowali.

Wściekła Consalida w 863 odcinku "Na dobre i na złe" zarzuci przyjaciółce, że jeśli Mario umrze, ona pójdzie siedzieć za zabójstwo. Wówczas Gloria wpadnie na szalony pomysł, żeby pozbyć się Milewskiego z inny sposób. Jej słowa wywołają gwałtowną reakcję Blanki, która nie będzie chciała przyłożyć ręki do śmierci Mario. Odwiedzi chłopaka na OIOM-ie, gdzie będzie go pilnował policjant. Gotowa zrzucić z siebie wielki ciężar. - Przyszłam złożyć zeznania. Przyszłam się przyznać...

Czy Mario w "Na dobre i na złe" umrze?

- Jak pani chce go leczyć, to niech pani wchodzi. Jak pani chce się spowiadać to do księdza albo na komendę. Ja tylko pilnuję zatrzymanego - powie chłodno funkcjonariusz. W 863 odcinku "Na dobre i na złe" przy szpitalnym łóżku nieprzytomnego Mario w głowie Blanki zapanuje mętlik. - Chciałeś mnie zabić czy uratować? - zapyta, kiedy nagle Milewski delikatnie chwyci ją za rękę. Zaraz potem zgłosi się na policję, żeby złożyć zeznania jak doszło do wypadku Mario, jak kochanek przyznał się jej, że jest bandytą z mafii i ma ją zabić. 

Na pewno w 863 odcinku "Na dobre i na złe" nie rozstrzygnie się czy Mario umrze i czy Blanka uwierzy w to, że bandyta naprawdę się w niej zakochał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze