Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 862: Homolka wyzna miłość Halince! Zrobi to w nietypowy sposób – ZDJĘCIA

2022-11-23 21:10

W 862 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 23.11.2022 o 20.55 w TVP2) Halinka (Joanna Jarmołowicz) w końcu osiągnie swój cel i rozpali serce Homolki (Matej Matejka)! Salowa posunie się do kolejnego podstępu, aby zdobyć serce czeskiego ginekologa, ale tym razem będzie on miał długo wyczekiwane i szczęśliwe zakończenie. W 862 odcinku „Na dobre i na złe” Waszek wreszcie wyzna Halince miłość, ale nie powie tego wprost, a zrobi to w bardzo oryginalny sposób! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 862 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 862 odcinku „Na dobre i na złe” plan Halinki powiedzie się i w końcu uda jej się zdobyć Homolkę! Przypomnijmy, że salowa już dawno upatrzyła w Czechu swojego przyszłego męża i robiła wszystko, aby ginekolog się w niej zakochał. Halinka zabrała go na wspólny obiad do cioci Marysi (Barbara Majewska), gdzie przedstawiła go jako swojego narzeczonego, który od razu przypadł do gustu jej najbliższym. Wówczas ich relacja zaczęła powoli posuwać się do przodu do czasu kolejnego szalonego pomysłu, aby zostali rodzicami! Oczywiście, wtedy na to Waszek nie przystał, ale w 862 odcinku „Na dobre i na złe” słowa będzie już na bardzo dobrej drodze, aby osiągnąć ten cel, gdyż Homolka wreszcie się w niej zakocha, ale ku temu będzie potrzebna kolejna intryga!

W 862 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Halinka poprosi Waszka, aby przyjrzał się wynikom jej badań ginekologicznych, które salowa wykona u innego lekarza. Wówczas u Czecha pojawi się lekka nić zazdrości, ale Halinka uzna, że to jeszcze nie jest ten etap, aby aż tak uważnie ja oglądał!

- Byłaś u obcego ginekologa? - zdziwi się Homolka.

- A co w tym takiego dziwnego? Trzeba się badać - wyjaśni Halinka.

- Przecież miałaś tutaj, a nie gdzieś... Ja bym všechno ogarnął... – westchnie.

- No chyba żartujesz! Żebyś mnie oglądał?! Takie coś to dopiero po ślubie! – skwituje salowa, nieco zawstydzając ginekologa.

Wtedy w 862 odcinku „Na dobre i na złe” Halinka postanowi rozładować atmosferę i przypomni Waszkowi o ich jutrzejszym spotkaniu. Oczywiście, okaże się, że salowa postawiła ginekologa przed faktem dokonanym, a on w tej sprawie nie miał nic do gadania, bo i tak nie umiałby odmówić, a nawet jeśli, to spotkałby się z szantażem Halinki…

- Pamiętasz, że jutro wychodzimy razem? Obiecałeś! - przypomni mu.

- Halinka, bo ja nie umiem odmawiać... – przyzna Waszek.

- Pamiętaj, że złamana obietnica, to jak otwarcie bramy do piekła... – ostrzeże go.

- Lepsza złamana obietnica niż żadna... – uzna.

- Waszek, tylko mi spróbuj, to nigdy więcej obiadu nie dostaniesz i będziesz biegał do tej budki z kebabami! - zagrozi mu Halinka.

Oczywiście, Waszek w 862 odcinku „Na dobre i na złe” nie złamie słowa danego Halince i wspólnie z nią wybierze się na oglądanie samochodu. Para podejmie decyzję o zakupie auta, a chwilę później wydarzy się coś, na co salowa tyle czasu czekała – Homolka w końcu wyzna jej miłość, ale zrobi to w bardzo oryginalny sposób!

- Fajnie się z tobą gada... I w ogóle... – zacznie niepewnie Homolka.

- Zwłaszcza "w ogóle"! - zaśmieje się Halinka.

- Mówiłaś, że nie wiem wszystkiego... Że nie wiem, jaka jesteś fajna. A to nieprawda... – przyzna Waszek, czym rozczuli Halinkę w 862 odcinku „Na dobre i na złe”, której plan wreszcie się ziści!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze