Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 859: Agata zaprosi Konicę na randkę! Nie będzie chciała dzieci – ZDJĘCIA

2022-11-02 20:52

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” relacja Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Rafała (Robert Koszucki) zacznie się zacieśniać, ale tym razem nie przez dzieci lekarza! Woźnicka i Konica sami zrozumieją, że są dla siebie stworzeni i postanowią wziąć sprawy w swoje ręce. W 859 odcinku „Na dobre i na złe” to Rafał jako pierwszy wyjdzie z inicjatywą spotkania, ale Agata będzie chciała coś więcej niż tylko wspólny wieczór z Jasiem (Mateusz Bożek) i Adasiem (Artur Sokólski)! Woźnicka zaprosi Konicę na romantyczną randkę, a ich znajomość osiągnie kolejny pułap! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 859 - środa, 2.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” relacja Agaty i Rafała nabierze rozpędu! Przypomnijmy, że to dzieci Konicy jako pierwsze dostrzegły, że Woźnicka byłaby idealną kandydatką na partnerkę ich ojca, a także ich nową mamą. Jasiek i Adaś szybko postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zeswatać ze sobą parę lekarzy, posuwając się do małego podstępu. Chłopcy odbyli osobiste rozmowy z Agatą i Rafałem, w czasie których próbowali przekonać ich, że oboje wpadli sobie w oko. Wówczas Woźnicka i Konica zaczęli patrzeć na siebie zupełnie innym wzrokiem, a w 859 odcinku „Na dobre i na złe” pójdą o krok dalej i sami przejmą inicjatywę!

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” to Rafał jako pierwszy postanowi zaprosić Agatę do siebie na wspólną kolację i film z jego dziećmi. Jednak Konica wybierze sobie do tego bardzo zły moment, gdyż Woźnicka będzie miała na głowie większe zmartwienia i nie będzie zainteresowana randką. Z Leśnej Góry nagle zniknie pacjent tuż przed planowaną operacją serca, co narazi szpital na poważne konsekwencje. Agata rozpocznie poszukiwania zguby, a Rafał oczywiście jej w tym pomoże. Wspólnymi siłami w 859 odcinku „Na dobre i na złe” uda im się odnaleźć pacjenta, a tym samym uratować mu życie. Tuż po tym, Konica znów ponowi swoją propozycję, ale spotka się z odmową!

- A w sprawie kolacji? Wpadniesz do nas? – spyta nieśmiało Rafał.

- Nie! – powie stanowczo Agata, czym wywoła ogromny smutek na twarzy Konicy.

Zachowanie Konicy w 859 odcinku „Na dobre i na złe” bardzo ujmie Woźnicką, która natychmiast wytłumaczy mu swoją decyzję. Agata nie zgodzi się na wspólne spotkanie z dziećmi Rafała, gdyż będzie chciała spędzić ten wieczór wyłącznie z nim, spłacając w ten sposób ogromny dług wdzięczności za odnalezienie pacjenta. Finalnie to Woźnicka w 859 odcinku „Na dobre i na złe” zaprosi Konicę na romantyczną randkę, na którą lekarz z ogromną radością oczywiście przystanie!

- Nie, tym razem ja zapraszam. Jestem ci winna co najmniej kolację i dobre wino za pomoc – wyjaśni Agata, przywracając uśmiech na twarz Rafała!

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze