Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 859: Agata dowie się, że Maks Beger sypia ze stażystką! Rozkocha ją w sobie bez pamięci – ZDJĘCIA

2022-10-12 22:02

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 2.11.2022 o 20.55 w TVP2) Maks (Tomasz Ciachorowski) osiągnie swój cel i rozkocha w sobie Oliwię (Irmina Liszkowska). Beger zacznie faworyzować stażystkę na każdym kroku i tylko jej pozwoli się do siebie zbliżyć, co nie ujdzie uwadze pozostałych praktykantów. W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Julek (Dominik Mirecki) i Łukasz (Mateusz Dymidziuk) nie będą mieli żadnych wątpliwości, że Oliwia i Maks są kochankami, a ich koleżanka robi karierę przez łóżko! W Leśnej Górze wybuchnie skandal, którego świadkiem będzie sama Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)… Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 859 - środa, 2.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” romans Oliwii i Maksa będzie trwał w najlepsze! Stażystka nie posłucha ostrzeżeń Glorii (Aleksandra Grabowska) i da się omamić Begerowi, który owinie ją sobie wokół palca i nawet nie będzie próbował tego ukryć. Maks coraz bardziej zacznie faworyzować Oliwię na tle jej pozostałych kolegów z roku – Julka i Łukasza i tylko jej pozwoli wziąć udział w operacji, co stanie się przyczynkiem plotek stażystów. W 859 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl studenci będą przekonani, że Oliwia wkupiła się w łaski Maksa przez łóżko i ostro potępią jej zachowanie! Zaczną robić jej wymówki…

- Wiadomo, że na salę wejdzie tylko jego śliczny pupilek...  Czym przekonałaś do siebie Begera? Bo przecież nie samą wiedzą... - zaatakuje ją Julek.  

Oczywiście, Oliwia w 859 odcinku „Na dobre i na złe” nic sobie nie zrobi z docinek studentów, gdyż myślami będzie już przy wspólnej operacji z Maksem. Stażystka będzie pod ogromnym wrażeniem umiejętności kardiologa, który perfekcyjnie przeprowadzi operację tętniaka. Oliwia aż nie będzie mogła nachwalić się Begera, który w ramach rewanżu zaprosi ją na obiad, na co ona oczywiście się zgodzi!

- To było niesamowite, panie doktorze... – przyzna Oliwia, zapatrzona w niego jak w obrazek.

- Takie operacje kosztują więcej kalorii niż maraton kalifornijski. Konam z głodu. Pójdziemy coś zjeść? – zaproponuje Maks, a stażystka poleci za nim w 859 odcinku „Na dobre i na złe” jak na skrzydłach.

Jeszcze w 859 odcinku „Na dobre i na złe” stażyści nie będą mogli pogodzić się z decyzją Begera o faworyzowaniu Oliwii. Julek nie będzie miał wątpliwości, że Maks sypia z Oliwią, dlatego tak bardzo wyróżnia ją na tle grupy, ale Łukasz nie będzie tego taki pewien i uzna, że kolega po prostu jej zazdrości…

- Beger to łajza do kwadratu - oceni Julek.

- Ale to najlepszy kardiochirurg w tym województwie - przypomni mu Łukasz.

- I co z tego? I tak niczego się od niego nie nauczysz. Na bank ją bzyka – powie z przekąsem.

- Oliwię? Mówisz tak, bo nie pozwolił nam podejść do stołu - stwierdzi Łukasz.

Wtedy w 859 odcinku „Na dobre i na złe” Julek wyzna koledze, że tu wcale nie chodzi tylko o operację, ale o to jak zachowują się w swoim towarzystwie! Stażysta stwierdzi, że Beger aż rozbiera Oliwię wzrokiem, w związku z czym muszą być kochankami!

- Nie widziałeś jak na nią patrzy? – wytknie Julek.

- Oliwia nie wygląda na taką... – zacznie tłumaczyć Łukasz, ale kolega wejdzie mu w słowo.

- Na taką co wskakuje do łóżka podstarzałym kardiochirurgom? – dokończy za niego, ale nie będzie świadomy, że całej ich rozmowie przysłuchuje się Agata!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze